Dane firmy - Kraków:

Usuwanie Pluskiew i DDD s.c.
Zamknięta 10/1.5, 30-554 Kraków

NIP: 6793279849

REGON: 526498524

12-300-23-12kontakt@dddkrakow.pl

Dezodoryzacja

Pozbądź się nieprzyjemnych zapachów!

Choć podobno o gustach się nie dyskutuje, to tutaj zasada jest jedna: nieprzyjemna woń drażni każdego! A jeśli coś nas drażni, staramy się tego natychmiast pozbyć. Tak właśnie jest z zapachami. Nie lubimy, gdy docierają do nas przykre zapachy, które czasem wręcz przyprawiają nas o zawrót głowy. Najprostszy sposób na walkę z nimi to powszechnie dostępne odświeżacze powietrza. Jednak ich efekt utrzymuje się tylko przez kilka minut. A samo ich działanie nie polega na usuwaniu źródła nieprzyjemnego zapachu, ale jedynie na maskowaniu go. Dlatego, nie warto dłużej tracić czas i pieniądze!

Dezodoryzacja w naszym wykonaniu, to prawdziwe mistrzostwo!

Tak jak w każdej dziedzinie, i tutaj zdarzają się pseudofachowcy, którzy oferują wykonanie tej usługi „od ręki”. U nas niczego nie wykonuje się bez dokładnego wywiadu z Klientem oraz oględzin miejsca. Są to pierwsze etapy, które odgrywają nieraz ważniejszą rolę niż sama dezodoryzacja, ponieważ najistotniejszym zadaniem jest zlokalizowanie źródła nieprzyjemnego zapachu i dobór skutecznej metody. Profesjonalizm i uczciwość działania, jakimi się odznaczamy, sprawiają, że nasi Klienci zawsze żegnają nas z uśmiechem i wdzięcznością. Jesteśmy z tego dumni i nieustannie dokładamy wszelkich starań, aby utrzymać tak wysoki poziom usług.

Istnieje kilka powodów, dla których nie boimy się udzielać 100% gwarancji satysfakcji na nasze usługi.

W swojej pracy kierujemy się przede wszystkim uczciwością i dokładnością. Tutaj nie ma miejsca na błędy i nieprofesjonalne rozwiązania. Wykorzystanie najlepszych środków i specjalistycznych narzędzi pomaga nam osiągać sukcesy. Jako jedna z nielicznych firm, gwarantujemy 100% satysfakcję z wykonanej usługi! Dzięki temu, masz pewność, że powierzone nam zadanie zostanie wykonanie zgodnie z normami i przyniesie Ci zadowalający efekt. Jesteś dla nas wyjątkowym Klientem i dlatego zasługujesz na to, co najlepsze! Nie ważne, czy zlecasz nam zadanie jako osoba prywatna czy firma. My zawsze rozwiązujemy problem skutecznie i fachowo! Zamów usługę dezodoryzacji i pozbądź się problemu! 

Te obszary wymagają naszej interwencji.

Brzydkie zapachy najczęściej pojawiają się magazynach, silosach, halach produkcyjnych, ale także w przestrzeniach mieszkalnych: na klatkach schodowych, w piwnicach, w zsypach na śmieci, czy też w pomieszczeniach sanitarnych. Nasi specjaliści podchodzą indywidualnie do każdego zlecenia i dlatego, za każdym razem sporządzają dokładny plan działania ze szczegółowym określeniem wykorzystywanych metod. Może to być technika tzw. „przykrycia”, a więc zastąpienie przykrego zapachu wonią przyjemną dla człowieka. Istnieje także metoda „mniejsze-większe”, która polega na obniżeniu natężenia przykrego zapachu. To w efekcie sprawia, że próg jego wyczuwalności spada i przestaje być dla człowieka dostrzegalny. Każdy z tych sposobów gwarantuje skuteczne pozbycie przykrej woni z Twojego otoczenia. Zatem pozwól naszym specjalistom się wykazać i dobrać metodę odpowiednią do Twojego zlecenia.

Specjaliści Dezynfeusza właśnie czekają, aby odebrać Twój telefon!

Dane firmy - Kraków:

Usuwanie Pluskiew i DDD s.c.
Zamknięta 10/1.5, 30-554 Kraków

NIP: 6793279849

REGON: 526498524

12-300-23-12kontakt@dddkrakow.pl

DDD Kraków