Dane firmy - Kraków:

Usuwanie Pluskiew i DDD s.c.
Zamknięta 10/1.5, 30-554 Kraków

NIP: 6793279849

REGON: 526498524

12-300-23-12kontakt@dddkrakow.pl

Dezynsekcja

Gdy insekty rozpoczynają swoją inwazję…

Przechodzą Cię ciarki na myśl o gnieździe os lub szerszeni w Twoim ogrodzie? Mole zjadają Twoje ulubione bluzki, a pająki i mrówki czają się w kątach?

To brzmi i wygląda groźnie. Zapewne odbiera Ci też radość z życia i komfort wypoczynku we własnym domu. Niestety – nie możesz po prostu przeczekać i liczyć na to, że skoro insekty same się wprowadziły, to i same szybko się wyprowadzą.

…porzuć domowe sposoby i wybierz skuteczną walkę z Dezynfeuszem u boku!

Możesz próbować odstraszać osy dymem, a mrówki lub inne robactwo powszechnie dostępnymi trutkami. Jednak efekt będzie marny i przede wszystkim chwilowy. Sam bardzo szybko przekonasz się, że insekty wrócą i to ze zdwojoną siłą. Co wtedy robić?

By nie tracić więcej czasu i pieniędzy, natychmiast sięgnij po pomoc fachowców, którzy znają się na rzeczy i w porę powstrzymają złowrogie insekty i wykonają skuteczną dezynsekcje domu, mieszkania!

Dezynfeusz zdradza swój sekretny sposób na skuteczną walkę z insektami!

Jedyną skuteczną metodą, pozwalającą na trwałą eliminację wszelkiego rodzaju insektów jest dezynsekcja. To dzięki niej rozwiążesz problem komarów, much, os, pszczół, szerszeni, karaluchów, mrówek czarnych i faraonek, pająków, prusaków, kleszczy, mklików, moli, pluskiew, rybików, trojszyków, wołków zbożowych i wszelkich pokrewnych insektów. Dezynsekcję tych owadów można wykonywać metodami chemicznymi, pułapkami feromonowymi lub w formie fumigacji. Dezynfeusz doskonale opanował wszystkie te metody i każdą z nich stosuje w sposób w pełni profesjonalny i bezpieczny. Bo w naszej pracy liczy się długotrwały efekt i bezpieczeństwo.

Skoro profesjonalizm to i gwarancja!

Jak bardzo wzrosłoby Twoje zadowolenie, gdybyś dowiedział się, że dodatkowo zyskujesz gwarancję 100% satysfakcji na wykonaną usługę? Pomyśl i poczuj się tak już w tym momencie, bo Dezynfeusz jako jedyna firma, zapewnia to swoim Klientom! Masz jeszcze jeden powód do zadowolenia – udało Ci się znaleźć skuteczny sposób i partnera do walki z insektami, dlatego nie czekaj dłużej.

Skontaktuj się z nami i ustalmy szczegóły!

Dane firmy - Kraków:

Usuwanie Pluskiew i DDD s.c.
Zamknięta 10/1.5, 30-554 Kraków

NIP: 6793279849

REGON: 526498524

12-300-23-12kontakt@dddkrakow.pl

DDD Kraków