Dane firmy - Kraków:

Usuwanie Pluskiew i DDD s.c.
Zamknięta 10/1.5, 30-554 Kraków

NIP: 6793279849

REGON: 526498524

12-300-23-12kontakt@dddkrakow.pl

Opinie klientów

Dziękuję za naprawdę szybkie i profesjonalne rozwiązanie mojego kłopotu. Nie spodziewałem się, że będę aż tak zadowolony!

Andrzej

Już kilka firm próbowało pozbyć się uciążliwego robactwa z mojego pensjonatu, ale bezskutecznie. Dopiero Dezynfeusz poradził sobie z niechcianymi gośćmi i rozwiązał mój problem. Gorąco polecam!

Beata

Szybko, sprawnie i bardzo profesjonalnie. Tak właśnie działa Dezynfeusz, dodatkowo łącząc bogatą ofertę usług z atrakcyjną ceną. Takich firm potrzeba na polskim rynku!

Jerzy

Już myślałam, że nie istnieje nikt, kto wyręczyłby mnie w sprzątaniu zalanej piwnicy. Dzwoniłam do kilkunastu firm, jednak wszędzie mi odmawiano. A tutaj od razu panowie się zgodzili, zapytali kiedy mają przyjechać i wszystko zrobili jak należy! Jestem bardzo zadowolona i wdzięczna!

Michalina

Wszystkim mogę polecić Monitoring HACCP w Dezynfeuszu. Nie wyobrażam sobie funkcjonowania mojej firmy bez ich pomocy. Nawiązaliśmy trwałą współpracę i teraz wszelkie kontrole i sanepid to dla mnie pestka!

Waldek

Dezynfeusza polecili mi znajomi, bo mówili, że naprawdę sobie chwalą ich usługi. Zamówiłem i ja – nigdy wcześniej nikt, tak dokładnie nie dezynfekował moich magazynów! Takiej staranności i uczciwości jak u Dezynfeusza, nie znajdziecie w żadnej innej firmie DDD.

Krzysztof

Miałam już dość obecności szerszeni pod moim dachem. Domowe sposoby nie pomogły i szkoda tylko, że zmarnowałam na nie tyle czasu… Teraz już wiem, że jeśli tylko pojawia się przykry problem, należy od razu dzwonić po Dezynfeusza! Panowie szybko usunęli szerszenie raz na zawsze! Polecam wszystkim niezdecydowanym! ?

Ela

Nigdy nie myślałem, że sprzątanie po powodzi to taka żmudna i trudna praca.. Powiedziałem sobie dość! Zadzwoniłem po Dezynfeusza i już na drugi dzień pojawiła się ekipa, która wszystko zrobiła za mnie! Panowie mają naprawdę profesjonalne urządzenia i widać, że znają się na rzeczy. Polecam wszystkim.

Bartek

Koleżanka opowiedziała mi o ozonowaniu pomieszczeń. Nigdy o tym nie słyszałam, ale przekonała mnie. Efekt był po prostu wspaniały! Gdy weszłam do pokoju, poczułam się jak nowo narodzona! Powietrze, którym się oddycha – coś wspaniałego! Byłam pozytywnie zaskoczona także ceną – tak mało za taki efekt? Dziękuję!

Maria

Prześlij swoją opinię

6 + 4 =

Dane firmy - Kraków:

Usuwanie Pluskiew i DDD s.c.
Zamknięta 10/1.5, 30-554 Kraków

NIP: 6793279849

REGON: 526498524

12-300-23-12kontakt@dddkrakow.pl

DDD Kraków