Dane firmy - Kraków:

Usuwanie Pluskiew i DDD s.c.
Zamknięta 10/1.5, 30-554 Kraków

NIP: 6793279849

REGON: 526498524

12-300-23-12kontakt@dddkrakow.pl

Elektroosmoza

5 w 1 – osuszanie, odgrzybianie, walka z wilgocią, pleśnią oraz izolowanie!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych Klientów, zdecydowaliśmy się promować innowacyjne metody walki z grzybem, wilgocią i pleśnią w budynkach mieszkalnych i usługowych.

Elektroosmoza – jedno urządzenie, które zapewni Ci spokój, zdrowie i czystość na wiele lat. Nie wierzysz? Warto sprawdzić, bo ta metoda znalazła już swoich wiernych odbiorców na całym świecie. Dołącz się do grona tych osób, które w swoim domu znów czują się bezpieczne i komfortowo. Uwolnij się od problemu i sprawdź, jak pozbyć się grzyba, wilgoci lub pleśni ze ściany, a przy tym sprawdź jak szybko i skutecznie osuszyć mury.

Jak działa elektroosmoza? To banalnie proste, ale co najważniejsze skuteczne. Elektroosmoza opiera się na prawach fizyki, a dokładnie na zasadzie działania fal elektromagnetycznych. Bezinwazyjne urządzenie niewielkich rozmiarów, które je emituje, powoduje, że cała wilgoć zostaje „ściągnięta” z murów budynku i skierowana do ziemi. To jedyna taka bezinwazyjna i trwała izolacja przeciwwilgociowa na rynku światowym. Jej ogromną zaletą jest także fakt, że nie wymaga prowadzenia wykopów ani jakiejkolwiek ingerencji w struktury budynku. Cała tajemnica kryje się w zwykłym powieszeniu urządzenia wewnątrz budynku. Jest ono wyjątkowo łatwe w montażu (można samodzielnie je zainstalować za pomocą 2 zwykłych kołków rozporowych) i energooszczędne (koszt zużytej energii to zaledwie 1zł miesięcznie).

Co możesz zyskać, dzięki elektroosmozie?

  1. Skuteczne i trwałe pozbycie się grzybów bez potrzeby remontów i izolacji
  2. Likwidacja przykrych zapachów związanych z zagrzybieniem
  3. Zjonizowanie powietrza pozwoli Ci odetchnąć pełną piersią
  4. Ochrona zdrowia całej rodziny. Pamiętaj! Mykotoksyny powodują zatrucia, alergie i grzybicę.

Okres całkowitego osuszenia budynku i likwidacji wszystkich grzybów jest zależny od kilku czynników: od grubości murów, od stopnia zawilgocenia i zagrzybienia, od rodzaju materiału, z jakiego został zbudowany. Jedno jest jednak pewne: w ciągu 3 do 36 miesięcy elektroosmoza pozwoli Ci zapomnieć o problemie grzybów, pleśni, wilgoci lub mokrych ścian na zawsze.

Już nigdy więcej nie będziesz musiał spoglądać z niesmakiem na zagrzybione i wilgotne ściany ani wstydzić się przyjmować gości. Fale elektromagnetyczne, które są całkowicie bezpieczne dla zdrowia, załatwią ten problem za Ciebie!

Nasi specjaliści czekają na Twój telefon lub e-mail. Chętnie Ci doradzą, przedstawią szczegóły i odpowiedzą na wszystkie pytania.