Dane firmy - Kraków:

Usuwanie Pluskiew i DDD s.c.
Zamknięta 10/1.5, 30-554 Kraków

NIP: 6793279849

REGON: 526498524

12-300-23-12kontakt@dddkrakow.pl

Monitoring HACCP

Abyś miał pewność, że żywność, która trafia na Twój talerz jest w pełni bezpieczna i wolna od groźnych wirusów, został opracowany plan zwany Monitoringiem HACCP. Jest to zbiór zasad, które służą do analizy zagrożeń oraz wskazywania tzw. krytycznych punktów kontroli. Każdy podmiot biorący udział w procesie produkowania, przechowywania, a nawet transportowania żywności jest zobowiązany do przestrzegania tych norm. Dzięki temu, żywność jest w skuteczny sposób chroniona przed działaniem szkodników i bakterii oraz jest w pełni bezpieczna dla konsumentów.

Nasza oferta usług zawiera w sobie Monitoring HACCP. Został on opracowany na podstawie obowiązujących zasad i norm sanitarnych. W praktyce Monitoring HACCP polega na stałym obserwowaniu obiektu pod kątem obecności szkodników i wszelkich innych potencjalnych zagrożeń dla żywności. Takie postępowanie umożliwia precyzyjne określenie ryzyka i opracowanie planu zapobiegawczego. W razie konieczności, Dezynfeusz podejmuje natychmiastową interwencję, aby w porę zapobiec rozprzestrzenianiu się niebezpiecznego dla żywności zjawiska.

Dla każdego obiektu, plan funkcjonowania Monitoringu HACCP jest inny. Dlatego też, szczegóły współpracy i przyjęte metody omawiamy z każdym Klientem indywidualnie. Jednak niezależnie od wszystkiego, każdorazowo usługa ta jest obejmowana gwarancją stuprocentowej satysfakcji! Dezynfeusz działa odpowiedzialnie, profesjonalnie i zgodnie z wytycznymi polskich instytucji zajmujących się kontrolą sanitarną – udzielona Ci właśnie gwarancja stanowi tego najlepszy wyraz.

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub poprzez formularz internetowy i razem ustalmy metody wdrożenia Monitoringu HACCP w Twojej firmie!

Dane firmy - Kraków:

Usuwanie Pluskiew i DDD s.c.
Zamknięta 10/1.5, 30-554 Kraków

NIP: 6793279849

REGON: 526498524

12-300-23-12kontakt@dddkrakow.pl

DDD Kraków