Dane firmy - Kraków:

Usuwanie Pluskiew i DDD s.c.
Zamknięta 10/1.5, 30-554 Kraków

NIP: 6793279849

REGON: 526498524

12-300-23-12kontakt@dddkrakow.pl

Deratyzacja

Gryzonie to sprawa niecierpiąca zwłoki!

Aby skutecznie pozbyć się gryzoni, należy podjąć doraźne i przemyślane działania. To, w połączeniu z profesjonalizmem i rzetelnością, stanowi gwarantowany przepis na sukces. Rzeczą oczywistą jest, że główną rolę odgrywa tu także czas. Im szybsze tempo reakcji, tym mniejsze ryzyko niekontrolowanego rozmnażania się szkodników. Ich obecność w Twoim otoczeniu może spowodować wiele nieprzyjemnych skutków – np. przegryzione przewody, zdewastowany ogródek, zniszczone tkaniny. Ale to nie wszystko. Wszelkie gryzonie – a zwłaszcza myszy i szczury – przenoszą choroby i są siedliskiem bakterii i wirusów. Stąd wszelkie alergie, uczulenia oraz szereg dolegliwości takich jak zawroty głowy, gorączką, a także te najgorsze: wścieklizna i tyfus szczurzy.

Stawka, jaką jest zdrowie Twoje i Twoich bliskich, jest zbyt wysoka..

Czy wiesz już dlaczego zarządcy budynków i obiektów sanitarnych mają obowiązek rutynowego montażu stacji deratyzacyjnych? Ponieważ właśnie takie działania chronią człowieka przed zarażeniem się groźnymi chorobami. Ty również nie powinieneś zwlekać i próbować walki z gryzoniami na własną rękę. W końcu zdrowie, to najwyższa wartość. Czy Ty też tak uważasz?

W taki sposób działamy:

W naszej ofercie znajduje się zarówno deratyzacja doraźna, jak i długofalowa. Jesteśmy gotowi, aby rozwiązać problem od ręki lub też podjąć dłuższą współpracę ze stałymi Klientami. Nie ważne, który pakiet wybierzesz. Każdy z nich gwarantuje Ci skuteczną eliminację myszy, szczurów, a także innych szkodników jak chociażby krety, kuny czy nornice. Jesteśmy profesjonalistami i wiemy, że każda sytuacja jest inna i dlatego – zależnie od okoliczności – dobieramy odpowiednią metodę walki. Może to być eliminacja, zwalczanie, odstraszanie lub przeniesienie gryzoni. Kierujemy się zasadami higieny i bezpieczeństwa. Rozumiemy, że nasi Klienci cenią sobie dyskrecję, dlatego poruszamy się nieoznakowanym pojazdem i rozwiązujemy problem naprawdę szybko.

Czy warto dłużej ryzykować i czekać? To my czekamy, aby Ci pomóc!

Dane firmy - Kraków:

Usuwanie Pluskiew i DDD s.c.
Zamknięta 10/1.5, 30-554 Kraków

NIP: 6793279849

REGON: 526498524

12-300-23-12kontakt@dddkrakow.pl

DDD Kraków