Dane firmy - Kraków:

Usuwanie Pluskiew i DDD s.c.
Zamknięta 10/1.5, 30-554 Kraków

NIP: 6793279849

REGON: 526498524

12-300-23-12kontakt@dddkrakow.pl

O nas

Kim jesteśmy? Mówiąc najprościej: jesteśmy firmą, która zawsze potrafi pomóc i fachowo rozwiązać problem! A oto najlepszy dowód:

”Zwykle twierdziłem, że wszelkie owady i robaki to rzecz zupełnie normalna. Jednak, gdy zadomowiły się w moim domu, przestałem być tego taki pewien. Pluskwy i karaluchy nie wybierają – przychodzą do każdego, nawet najczystszego domu! Długo się wstydziłem tego problemu, przestałem zapraszać do siebie znajomych.. W międzyczasie wydałem fortunę na przeróżne środki chemiczne i trutki. Bezskutecznie. W końcu trafiłem na stronę Dezynfeusza. Ta firma od razu wzbudziła moje zaufanie. Przeczytałem dużo pozytywnych opinii i zadzwoniłem. To było najlepsze, co mogłem zrobić! Już przez telefon udzielono mi wstępnych instrukcji, jak mam postępować do czasu przyjazdu ekipy. Sam wybrałem dzień i godzinę i nie musiałem się obawiać, że ten termin jest zajęty. Dezynfeusz do takich wypadków przyjeżdża natychmiast, ponieważ wie, jaki to przykry i poważny problem. Już po jednej wizycie odetchnąłem z ulgą. Nie było żadnych śladów po pluskwach i karaluchach! Moje życie wróciło do normy. Pozbyłem się tego okropnego strachu przed tym, że ktoś się dowie o moim problemie. Pracownicy Dezynfeusza przyjechali zwykłym samochodem, a specjalistyczne ubrania założyli dopiero bezpośrednio przed dezynsekowaniem. Żałuję, że wcześniej nie wiedziałem o Dezynfeuszu. Zaoszczędziłbym tyle pieniędzy i strachu.. Dzisiaj mogę z czystym sercem polecić tę firmę każdemu, kto ma przykry problem.”

Czytając historię Pana Zdzisława, na pewno już wiesz, co nas wyróżnia – przede wszystkim skuteczność i profesjonalizm! Przez lata pracy usłyszeliśmy już setki podobnych opowiadań. Za każdym razem, nasi Klienci przejawiają ogromną wdzięczność za rozwiązanie ich problemu.

Dezynfeusz to ogólnopolska firma, która zapracowała sobie na takie świadectwo swoją uczciwością, szacunkiem wobec Klienta, niecodziennym zaangażowaniem i gronem najlepszych specjalistów. Rozumiemy, że obecność insektów, gryzoni lub szkód wywołanych przez klęski żywiołowe, wymagają natychmiastowej interwencji. Dlatego nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać.

Dbamy o naszą skuteczność i profesjonalizm, nieustannie podnosząc jakość naszych usług oraz udzielając gwarancji 100% satysfakcji! Wiemy też, że nasi Klienci oczekują pełnej dyskrecji, dlatego nigdy nie wyróżniamy się wyglądem, a nawet pojazdem. Jedyny ślad, jaki po sobie zostawiamy, to czyste i bezpieczne powierzchnie.

Nasi pracownicy to nie tylko „panowie od trudnych wyzwań”. To osoby z kilkunastoletnim doświadczeniem i imponującymi kwalifikacjami zawodowymi. Często pochodzą oni z różnych części kraju. Jednak dla nas odległość geograficzna to nie bariera – wybieramy tylko najlepszych, aby nasza pomoc zawsze była skuteczna i profesjonalna!

A kim będziemy dla Ciebie? Przekonaj się o tym i zamów naszą usługę!

Dane firmy - Kraków:

Usuwanie Pluskiew i DDD s.c.
Zamknięta 10/1.5, 30-554 Kraków

NIP: 6793279849

REGON: 526498524

12-300-23-12kontakt@dddkrakow.pl

DDD Kraków