Dane firmy - Kraków:

Usuwanie Pluskiew i DDD s.c.
Zamknięta 10/1.5, 30-554 Kraków

NIP: 6793279849

REGON: 526498524

12-300-23-12kontakt@dddkrakow.pl

Fumigacja

Jak sprawić by najbliższe otoczenie, było dla człowieka naprawdę bezpieczne?

Słuchając bzyczenia owadów w letni upalny wieczór, obserwując małe gryzonie, które rubasznie grasują po naszym ogrodzie, czujemy się zrelaksowani i jesteśmy oazą spokoju. Bo to, co naturalnie występuje w przyrodzie, wydaje się nam przyjazne dla człowieka i dobre. Jednak pomyśl teraz o bolesnych ukąszeniach komarów i promieniach spowodowanych przez kleszcze. Jak się przed tym uchronić?

Wszelkie insekty i gryzonie to nie tylko element świata natury. To także realne zagrożenie dla naszego organizmu!

Myszy, szczury, muchy, komary, a przede wszystkim kleszcze, to główne źródło groźnych chorób dla człowieka. To właśnie te stworzenia rozprzestrzeniają malarię, boreliozę, a także są przyczyną silnych reakcji alergicznych i uczuleń.

Jakby tego było mało, gryzonie i insekty wyrządzają szkodę nie tylko dla samego organizmu człowieka. Niszczą także i zakażają przechowywane produkty. To za ich przyczyną żywność szybko się psuje, traci świeżość, powoduje silne zatrucia pokarmowe i groźne powikłania. Nawet jeśli wydaje się nam, że regularne sprzątanie półek i spiżarni uchroni naszą żywność od robactwa, to niestety jesteśmy w błędzie.

Podejmij jedną prostą decyzję i zadbaj o swoje najbliższe otoczenie tak, aby było wolne od wszelkich insektów i gryzoni.

Dlatego nie powinniśmy dłużej lekceważyć obecności intruzów w naszym otoczeniu. Aby nie dopuścić do ich rozmnażania i zminimalizować ryzyko szkód, należy skorzystać ze specjalistycznej pomocy, jaką oferuje Dezynfeusz. Jedną z najskuteczniejszych metod eliminacji myszy, szczurów, kleszczy, komarów, much, pluskiew, prusaków, wołków zbożowych i wszelkich innych gryzoni i owadów jest fumigacja. Zabieg ten – polegający na rozpylaniu fumigantów w postaci gazu, pary wodnej lub dymu – oczyszcza przestrzeń z niepożądanych szkodników lub insektów. Jest wyjątkowo popularny w przypadku, gdy dostęp do niektórych części obiektu jest utrudniony przez dużego gabarytu urządzenia czy meble.

Dezynfeusz jest w stanie zagwarantować Ci, że będziesz zadowolony z uzyskanych efektów!

Fumigacja cieszy się coraz większą popularnością wśród naszych Klientów, dlatego wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, objęliśmy także tę usługę naszą gwarancją 100% satysfakcji. Oznacza to, że możesz być całkowicie spokojny o przebieg fumigacji. Do jej wykonania, nasi specjaliści używają tylko sprawdzonych i najlepszych preparatów. Z nami masz pewność, że skutecznie i bezpowrotnie rozwiążesz przykry problem.

Zatem, nie czekaj dłużej! Zdecyduj się na fumigację i ciesz się otoczeniem wolnym od intruzów!

Cieszymy się, że masz już świadomość, jak ważne jest dbanie o bezpieczeństwo swoje i przechowywanej żywności. Dlatego, zachęcamy Cię do jak najszybszego kontaktu. Bo w takich sprawach liczy się szybkość i skuteczność!

Dane firmy - Kraków:

Usuwanie Pluskiew i DDD s.c.
Zamknięta 10/1.5, 30-554 Kraków

NIP: 6793279849

REGON: 526498524

12-300-23-12kontakt@dddkrakow.pl

DDD Kraków