Dane firmy - Kraków:

Usuwanie Pluskiew i DDD s.c.
Zamknięta 10/1.5, 30-554 Kraków

NIP: 6793279849

REGON: 526498524

12-300-23-12kontakt@dddkrakow.pl

Ozonowanie

To jest właśnie ozon!

Przypomnij sobie jak pachnie powietrze tuż po burzy lub spróbuj wyobrazić sobie, że właśnie Twoim oczom ukazuje się górski wodospad, a spadająca z impetem woda rozbija się o skały i tworzy wspaniałe widowisko. Czujesz się tak wspaniale i lekko? To zasługa ozonu!

Badania wyraźnie dowodzą, że ozon jest skuteczniejszy nawet od chloru!

Ten naturalnie występujący w atmosferze gaz ma wspaniałe właściwości i może być wykorzystywany do wielu rzeczy. Naukowcy dowiedli, że jego działanie bakteriobójcze jest 50 razy skuteczniejsze i 3000 razy szybsze od działania chloru! Już niewielkie stężenie ozonu bardzo szybko niszczy wszelkie niebezpieczne związki organiczne, jak i nieorganiczne. Zatem ozon to doskonała metoda pomocnicza w dezynfekowaniu i dezodoryzacji przestrzeni.

Specjaliści Dezynfeusza podpowiadają, do czego wykorzystać działanie ozonu.

Jeśli doskwierają Ci przykre zapachy takie jak np. stęchlizna, dym papierosowy, specyficzna woń zwierzęca, zapach spalenizny, fabryczny zapach nowych mebli bądź farb i klejów, wykorzystaj ozon by się ich szybko i skutecznie pozbyć. Ozonowanie można wykonywać praktycznie wszędzie. Szczególnie ważne jest przeprowadzanie tego zabiegu w budynkach użyteczności publicznej (szkoły, przedszkola, hotele, przychodnie zdrowia, sklepy, szpitale, salony fryzjerskie, restauracje itp.). Cząsteczki ozonu sprawią, że Twoje pomieszczenia na nowo odzyskają przyjemny i delikatny zapach. Zagwarantują Ci także, że będziesz przebywał w pokojach wolnych od wszelkich bakterii, zarazków i roztoczy! W efekcie, wyeliminujesz ryzyko niepożądanych reakcji alergicznych i znów będziesz mógł oddychać pełną piersią! Jednak to nie koniec zalet i zastosowania ozonu – możesz go także wykorzystać do pielęgnacji i odkażania mebli, przedmiotów oraz do rutynowego dezynfekowania klimatyzacji. Spójrz – tak wiele możesz zyskać, dzięki tylko jednej usłudze!

Dezynfeusz oferuje coś, co sprawia, że ozonowanie staje się jeszcze korzystniejsze!

Wyjątkowo dbamy o naszych Klientów i dlatego, ozonowanie objęliśmy gwarancją 100% satysfakcji! Jest to dla Ciebie najlepszy dowód na to, że nie powinieneś dłużej wahać się z decyzją. Udało Ci się znaleźć profesjonalistów, którzy ozonowanie Twojego obiektu przeprowadzą szybko i skutecznie. Dlaczego więc miałbyś rezygnować z czegoś, co jest dla Ciebie naprawdę dobre?

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub poprzez formularz zgłoszeniowy, aby poznać interesujące Cię szczegóły już teraz!

Dane firmy - Kraków:

Usuwanie Pluskiew i DDD s.c.
Zamknięta 10/1.5, 30-554 Kraków

NIP: 6793279849

REGON: 526498524

12-300-23-12kontakt@dddkrakow.pl

DDD Kraków