Dane firmy - Kraków:

Usuwanie Pluskiew i DDD s.c.
Zamknięta 10/1.5, 30-554 Kraków

NIP: 6793279849

REGON: 526498524

12-300-23-12kontakt@dddkrakow.pl

Oddziały

Dezynfeusz to ogólnopolska marka, funkcjonująca na terenie całego kraju! To także firma, która wciąż się rozrasta. To w końcu niekwestionowany lider usług DDD!

W jaki sposób udało się nam to osiągnąć?

Obecnie jesteśmy największą firmą z sektora usług DDD, oferującą swoje usługi na terenie całego kraju. Aby było to możliwe, w kilkunastu miastach posiadamy swoje oddziały. Każdy z nich, tworzy grupa ludzi najbardziej doświadczonych i najlepiej wykwalifikowanych w całym kraju!

Skupiając tak duże grono najwybitniejszych specjalistów usług DDD, dla Dezynfeusza nie ma zadań niemożliwych do wykonania!

We wszystkich naszych oddziałach, każdy pracownik oprócz udokumentowanego miana specjalisty, posiada także swój własny zakres obowiązków. Oznacza to, że jedna osoba, zajmuje się tylko jedną konkretną poddziedziną naszych usług. Dzięki temu, nasi pracownicy to osoby wyjątkowo doświadczone i profesjonalne w tym, co robią. Przychodząc do nas już z kilkunastoletnim doświadczeniem i zajmując się u nas tylko jedną usługą, nasi eksperci stają się mistrzami! A to oznacza większą niż 100% skuteczność i gwarantowaną satysfakcję dla Ciebie jako Klienta!

Funkcjonowanie w strukturze oddziałów jednej firmy, daje nam dodatkową możliwość wzajemnych konsultacji i porad. Przyczynia się to do ogólnego sukcesu marki, jaką jest Dezynfeusz, a naszym Klientom daje pewność, że poradzimy sobie z każdym problemem!

Jeśli Ty również chcesz w końcu pozbyć się przykrego kłopotu, skontaktuj się z najbliższym Ci oddziałem. Czekają tam na Ciebie nasi fachowcy, którzy skutecznie i szybko rozwiążą każdy problem!

Dane firmy - Kraków:

Usuwanie Pluskiew i DDD s.c.
Zamknięta 10/1.5, 30-554 Kraków

NIP: 6793279849

REGON: 526498524

12-300-23-12kontakt@dddkrakow.pl

DDD Kraków