Skuteczna dezynfekcja po osobach chorych

Posiadamy wszelkie uprawnienia i doświadczenie niezbędne do skutecznego przeprowadzenia usług, na które dajemy gwarancję!

Dane firmy - Kraków:

Usuwanie Pluskiew i DDD s.c.
Zamknięta 10/1.5, 30-554 Kraków

NIP: 6793279849

REGON: 526498524

12-300-23-12kontakt@dddkrakow.pl

Dlaczego my?

W trosce o dobro naszych Klientów oraz z dbałości o ich satysfakcję, stawiamy sobie wysokie wymagania. Wiemy czego od nas oczekujesz – uczciwości, dokładności i zaangażowania ponad miarę. Jak nikt inny, zasługujesz na wyjątkowe traktowanie. Dlatego nasi specjaliści dołożą wszelkich starań, aby skutecznie rozwiązać Twój problem. Jesteśmy dumni z miana lidera, jakie przypisuje się nam na polskim rynku usług DDD. To jednocześnie zobowiązuje nas do świadczenia usług najwyższej jakości i niecodziennej dbałości o ich wykonanie. My możemy Ci to zagwarantować, ponieważ nasi pracownicy to najlepsi z najlepszych, dla których każde nowe wyzwanie staje się czymś więcej niż tylko kolejnym zleceniem. Naszym priorytetem jest Twoje zadowolenie i najwyższa jakość usług, dlatego nie spotkasz u nas środków niskiej jakości lub nieprofesjonalnych urządzeń. Dezynfeusz to nie tylko firma – to marka, która oznacza fachowość i rzetelność w połączeniu z atrakcyjną ceną. Jeśli oczekujesz profesjonalnego rozwiązania przykrego problemu, wybierz rozsądnie i oddaj sprawę w ręce najlepszych specjalistów. A zatem, po co tracić więcej czasu? Zadzwoń do nas i opowiedz o swoim problemie!

Korzyści z usług

Nic nie sprawia nam większej radości niż uśmiech i zadowolenie na twarzy naszego Klienta. Radość ta pogłębia się, gdy Klienci podkreślają, że dopiero dzięki nam, pozbyli się uporczywego problemu, który nieustannie spędzał im sen z powiek. Są zaskoczeni, że tak szybko i sprawnie uporaliśmy się z ich kłopotem i bardzo cenią nasz profesjonalizm. Tak właśnie działamy – w oparciu o najwyższą jakość usług i Twoje oczekiwania. Dezynfeusz to firma przyjazna Klientowi – jesteśmy otwarci na Twoje potrzeby i uwagi. Dopasowujemy się do Twoich potrzeb i oczekiwań. Przyjeżdżamy we wskazanym przez Ciebie czasie i przedstawiamy dokładny plan działania, po to, abyś miał pełną kontrolę i wiedzę na temat przeprowadzanych prac. Słusznie określa się nas liderami, ponieważ wszystkie nasze usługi wykonujemy przy użyciu najwyższej jakości środków i urządzeń oraz wyjątkowo dbamy o bezpieczeństwo i higienę pracy. Nie bez powodu Klienci obdarzają nas swoim zaufaniem i chętnie powierzają nam swoje problemy. Czy Ty także chcesz pozbyć się swojego przykrego problemu i do nich dołączyć?

Gwarancja usług

Naszym priorytetem jest Twoja satysfakcja z naszej pracy. Szanujemy Cię i dając temu wyraz, wykonujemy swoje zadania z niebywałą uczciwością, starannością, rzetelnością i profesjonalizmem. Gwarancja stuprocentowej satysfakcji stanowi realny dowód na to, że warto nas wybrać. Nie jesteśmy gołosłowni – tysiące pozytywnych opinii naszych Klientów to jednocześnie nasze najpiękniejsze świadectwo. Zdecydowaliśmy, że będziemy dążyć do najwyższej jakości swoich usług i że to właśnie my będziemy liderami w branży usług DDD. Dlatego pragniemy zaoferować Ci nasze usługi w trosce o to, abyś wybierał to co najlepsze i najskuteczniejsze… Aby w końcu uwolnić Cię od przykrych kłopotów i przywrócić radość z przebywania w najbliższym Ci otoczeniu! Postaw nam wyzwanie i sprawdź nas!

Opinie klientów

dezynfeusz-krakow-opinie-ikona

Andrzej

Dziękuję za naprawdę szybkie i profesjonalne rozwiązanie mojego kłopotu. Nie spodziewałem się, że będę aż tak zadowolony!

dezynfeusz-krakow-opinie-ikona

Beata

Już kilka firm próbowało pozbyć się uciążliwego robactwa z mojego pensjonatu, ale bezskutecznie. Dopiero Dezynfeusz poradził sobie z niechcianymi gośćmi i rozwiązał mój problem. Gorąco polecam!

dezynfeusz-krakow-opinie-ikona

Jerzy

Szybko, sprawnie i bardzo profesjonalnie. Tak właśnie działa Dezynfeusz, dodatkowo łącząc bogatą ofertę usług z atrakcyjną ceną. Takich firm potrzeba na polskim rynku!

Skuteczna dezynfekcja po osobach chorych

Z dezynfekcji pomieszczeń, w których przebywały osoby chore, powinien skorzystać każdy, kto miał pod swoją opieką taką osobę. Nie ważne czy prowadzisz hospicjum, jesteś kierownikiem szpitala czy we własnym domu pielęgnowałeś chorą osobę. Teraz czas zadbać o siebie i o swoje bezpieczeństwo. Dlatego nie należy zwlekać z dezynfekcją takich pomieszczeń! W ich wnętrzach mogą wciąż przebywać wirusy i bakterie, które są tylko uśpione na pewien czas!

Wykonywane przez nas odkażanie pomieszczeń, to kompleksowa usługa, która oznacza eliminację różnych form drobnoustrojów: bakterii, grzybów, wirusów i pasożytów. Dzięki nam, użytkownicy zdezynfekowanych pomieszczeń mogą znów czuć się tam bezpiecznie i przyjemnie. Jest to ważne nie tylko z punktu widzenia osób zdrowych, które nie chcą się zarazić, ale także z punktu widzenia osób przechodzących rekonwalescencję – ich organizm jest wciąż osłabiony i zarazki tylko czekają na ponowną okazję by zaatakować. Dlatego bądź pierwszy i wyprzedź bakterie!

Wybierając Dezynfeusza, zyskujesz pewność, że zadanie to będzie wykonane profesjonalnie i zgodnie z zasadami higieny i bezpieczeństwa. To Ty ustalisz termin dezynfekcji pomieszczenia i dopasujesz go do swoich potrzeb. My dołożymy wszelkich starań, aby przeprowadzony zabieg przywrócił Ci na nowo bezpieczeństwo i radość z użytkowania zakażonych pomieszczeń.

Nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo lub jakość preparatów wykorzystanych do dezynfekcji. Wybieramy tylko te najlepsze i dzięki ich pomocy, osiągamy doskonałe efekty! Rozumiemy też, że dezynfekcja przestrzeni zazwyczaj wywołuje negatywne skojarzenia, podczas gdy tak naprawdę jest to nieraz zabieg ratujący życie. Jednak mimo to, pozostaniemy dyskretni i nikt nie dowie się o Twoim problemie, dzięki naszemu nieoznakowanemu pojazdowi i zwykłym ubraniom. Odzież ochronną zakładamy dopiero bezpośrednio przed wykonaniem dezynfekcji. Dlatego niczego nie musisz się obawiać, a powierzenie swojego problemu naszym specjalistom to najlepsze rozwiązanie.

Nie rezygnuj więc ze wspaniałej okazji i skontaktuj się z nami już dzisiaj!

Dane firmy - Kraków:

Usuwanie Pluskiew i DDD s.c.
Zamknięta 10/1.5, 30-554 Kraków

NIP: 6793279849

REGON: 526498524

12-300-23-12kontakt@dddkrakow.pl

DDD Kraków