Skuteczne ozonowanie pojazdów

Posiadamy wszelkie uprawnienia i doświadczenie niezbędne do skutecznego przeprowadzenia usług, na które dajemy gwarancję!

Dlaczego my?

W trosce o dobro naszych Klientów oraz z dbałości o ich satysfakcję, stawiamy sobie wysokie wymagania. Wiemy czego od nas oczekujesz – uczciwości, dokładności i zaangażowania ponad miarę. Jak nikt inny, zasługujesz na wyjątkowe traktowanie. Dlatego nasi specjaliści dołożą wszelkich starań, aby skutecznie rozwiązać Twój problem. Jesteśmy dumni z miana lidera, jakie przypisuje się nam na polskim rynku usług DDD. To jednocześnie zobowiązuje nas do świadczenia usług najwyższej jakości i niecodziennej dbałości o ich wykonanie. My możemy Ci to zagwarantować, ponieważ nasi pracownicy to najlepsi z najlepszych, dla których każde nowe wyzwanie staje się czymś więcej niż tylko kolejnym zleceniem. Naszym priorytetem jest Twoje zadowolenie i najwyższa jakość usług, dlatego nie spotkasz u nas środków niskiej jakości lub nieprofesjonalnych urządzeń. Dezynfeusz to nie tylko firma – to marka, która oznacza fachowość i rzetelność w połączeniu z atrakcyjną ceną. Jeśli oczekujesz profesjonalnego rozwiązania przykrego problemu, wybierz rozsądnie i oddaj sprawę w ręce najlepszych specjalistów. A zatem, po co tracić więcej czasu? Zadzwoń do nas i opowiedz o swoim problemie!

Korzyści z usług

Nic nie sprawia nam większej radości niż uśmiech i zadowolenie na twarzy naszego Klienta. Radość ta pogłębia się, gdy Klienci podkreślają, że dopiero dzięki nam, pozbyli się uporczywego problemu, który nieustannie spędzał im sen z powiek. Są zaskoczeni, że tak szybko i sprawnie uporaliśmy się z ich kłopotem i bardzo cenią nasz profesjonalizm. Tak właśnie działamy – w oparciu o najwyższą jakość usług i Twoje oczekiwania. Dezynfeusz to firma przyjazna Klientowi – jesteśmy otwarci na Twoje potrzeby i uwagi. Dopasowujemy się do Twoich potrzeb i oczekiwań. Przyjeżdżamy we wskazanym przez Ciebie czasie i przedstawiamy dokładny plan działania, po to, abyś miał pełną kontrolę i wiedzę na temat przeprowadzanych prac. Słusznie określa się nas liderami, ponieważ wszystkie nasze usługi wykonujemy przy użyciu najwyższej jakości środków i urządzeń oraz wyjątkowo dbamy o bezpieczeństwo i higienę pracy. Nie bez powodu Klienci obdarzają nas swoim zaufaniem i chętnie powierzają nam swoje problemy. Czy Ty także chcesz pozbyć się swojego przykrego problemu i do nich dołączyć?

Gwarancja usług

Naszym priorytetem jest Twoja satysfakcja z naszej pracy. Szanujemy Cię i dając temu wyraz, wykonujemy swoje zadania z niebywałą uczciwością, starannością, rzetelnością i profesjonalizmem. Gwarancja stuprocentowej satysfakcji stanowi realny dowód na to, że warto nas wybrać. Nie jesteśmy gołosłowni – tysiące pozytywnych opinii naszych Klientów to jednocześnie nasze najpiękniejsze świadectwo. Zdecydowaliśmy, że będziemy dążyć do najwyższej jakości swoich usług i że to właśnie my będziemy liderami w branży usług DDD. Dlatego pragniemy zaoferować Ci nasze usługi w trosce o to, abyś wybierał to co najlepsze i najskuteczniejsze… Aby w końcu uwolnić Cię od przykrych kłopotów i przywrócić radość z przebywania w najbliższym Ci otoczeniu! Postaw nam wyzwanie i sprawdź nas!

Opinie klientów

dezynfeusz-krakow-opinie-ikona

Andrzej

Dziękuję za naprawdę szybkie i profesjonalne rozwiązanie mojego kłopotu. Nie spodziewałem się, że będę aż tak zadowolony!

dezynfeusz-krakow-opinie-ikona

Beata

Już kilka firm próbowało pozbyć się uciążliwego robactwa z mojego pensjonatu, ale bezskutecznie. Dopiero Dezynfeusz poradził sobie z niechcianymi gośćmi i rozwiązał mój problem. Gorąco polecam!

dezynfeusz-krakow-opinie-ikona

Jerzy

Szybko, sprawnie i bardzo profesjonalnie. Tak właśnie działa Dezynfeusz, dodatkowo łącząc bogatą ofertę usług z atrakcyjną ceną. Takich firm potrzeba na polskim rynku!

Skuteczne ozonowanie pojazdów

Czy Twoje lusterko wsteczne od lat zdobią choinki i różne inne zawieszki zapachowe? Czas z tym skończyć! To nie tylko ogranicza widoczność, rozprasza uwagę kierowcy, ale też nie daje trwałych efektów odświeżania!

Na pewno Ty także wychodzisz z założenia, że jeśli coś należy zrobić, to trzeba zrobić to profesjonalnie. Odpowiedzią na to jest wykonywane przez nas ozonowanie pojazdów. Dzięki temu zabiegowi, trwale odświeżysz wnętrze swojego samochodu i zlikwidujesz wszelkie bakterie i zarazki. Zostanie to zrobione w sposób dokładny i profesjonalny, ponieważ jesteśmy jedyną firmą, która udziela 100% gwarancji satysfakcji na wykonaną usługę oraz skupia najlepszych specjalistów z całej Polski!

Ze względu na to, jak dużą wartością jest zdrowie, każdy z nas powinien przynajmniej raz na jakiś czas przeprowadzić ozonowanie swojego pojazdu. W grupie osób, które są do tego wręcz zobligowane znajdują się przede wszystkim Ci, którzy kupili używany lub nowy samochód. Nigdy nie wiesz, jakie bakterie i wirusy wraz ze samochodem przekazał Ci poprzedni właściciel lub czy salon – z którego pochodzi Twój samochód – należycie dbał o higienę jego wnętrza. Obecność zwierząt lub osób palących także sprawia, że ozonowanie pojazdu staje się konieczne. Wszystko to ma wpływ na zdrowie i jest tym tajemniczym źródłem naszych alergii i chorób, którego przez lata nie mogliśmy odkryć.

A jakie są inne ważne powody, dla których warto skorzystać z ozonowania pojazdu?

Jeśli Ty także w upalne, letnie dni korzystasz z klimatyzacji w swoim samochodzie, nie powinieneś dłużej zwlekać! W przewodach klimatyzacyjnych gromadzą się kolonie bakterii i zarazków, które potem przedostają się do Twoich płuc wraz z wdychanym, chłodnym powietrzem. Nie wystarczy aplikacja powszechnie dostępnych środków oczyszczających klimatyzatory. Nie docierają one do najodleglejszych części przewodów i ich działanie nie jest skuteczne. Natomiast badania dowodzą, że ozon ma o wiele większą siłę niszczenia bakterii nawet niż sam chlor! Dodatkowo, z łatwością dociera on nawet do najtrudniej dostępnych powierzchni. I dzięki Dezynfeuszowi jest teraz tak łatwo dostępny również dla Ciebie!

Wiesz już, że niezależnie od tego czy posiadasz nowy czy używany samochód, powinieneś koniecznie przeprowadzić w nim zabieg ozonowania. W tym celu, jak najszybciej skontaktuj się z naszymi specjalistami i ciesz się higienicznie czystym i wolnym od wirusów pojazdem!

Polecają nas

DDD Kraków