Skuteczne usuwanie szczurów

Posiadamy wszelkie uprawnienia i doświadczenie niezbędne do skutecznego przeprowadzenia usług, na które dajemy gwarancję!

Dane firmy - Kraków:

Usuwanie Pluskiew i DDD s.c.
Zamknięta 10/1.5, 30-554 Kraków

NIP: 6793279849

REGON: 526498524

12-300-23-12kontakt@dddkrakow.pl

Dlaczego my?

W trosce o dobro naszych Klientów oraz z dbałości o ich satysfakcję, stawiamy sobie wysokie wymagania. Wiemy czego od nas oczekujesz – uczciwości, dokładności i zaangażowania ponad miarę. Jak nikt inny, zasługujesz na wyjątkowe traktowanie. Dlatego nasi specjaliści dołożą wszelkich starań, aby skutecznie rozwiązać Twój problem. Jesteśmy dumni z miana lidera, jakie przypisuje się nam na polskim rynku usług DDD. To jednocześnie zobowiązuje nas do świadczenia usług najwyższej jakości i niecodziennej dbałości o ich wykonanie. My możemy Ci to zagwarantować, ponieważ nasi pracownicy to najlepsi z najlepszych, dla których każde nowe wyzwanie staje się czymś więcej niż tylko kolejnym zleceniem. Naszym priorytetem jest Twoje zadowolenie i najwyższa jakość usług, dlatego nie spotkasz u nas środków niskiej jakości lub nieprofesjonalnych urządzeń. Dezynfeusz to nie tylko firma – to marka, która oznacza fachowość i rzetelność w połączeniu z atrakcyjną ceną. Jeśli oczekujesz profesjonalnego rozwiązania przykrego problemu, wybierz rozsądnie i oddaj sprawę w ręce najlepszych specjalistów. A zatem, po co tracić więcej czasu? Zadzwoń do nas i opowiedz o swoim problemie!

Korzyści z usług

Nic nie sprawia nam większej radości niż uśmiech i zadowolenie na twarzy naszego Klienta. Radość ta pogłębia się, gdy Klienci podkreślają, że dopiero dzięki nam, pozbyli się uporczywego problemu, który nieustannie spędzał im sen z powiek. Są zaskoczeni, że tak szybko i sprawnie uporaliśmy się z ich kłopotem i bardzo cenią nasz profesjonalizm. Tak właśnie działamy – w oparciu o najwyższą jakość usług i Twoje oczekiwania. Dezynfeusz to firma przyjazna Klientowi – jesteśmy otwarci na Twoje potrzeby i uwagi. Dopasowujemy się do Twoich potrzeb i oczekiwań. Przyjeżdżamy we wskazanym przez Ciebie czasie i przedstawiamy dokładny plan działania, po to, abyś miał pełną kontrolę i wiedzę na temat przeprowadzanych prac. Słusznie określa się nas liderami, ponieważ wszystkie nasze usługi wykonujemy przy użyciu najwyższej jakości środków i urządzeń oraz wyjątkowo dbamy o bezpieczeństwo i higienę pracy. Nie bez powodu Klienci obdarzają nas swoim zaufaniem i chętnie powierzają nam swoje problemy. Czy Ty także chcesz pozbyć się swojego przykrego problemu i do nich dołączyć?

Gwarancja usług

Naszym priorytetem jest Twoja satysfakcja z naszej pracy. Szanujemy Cię i dając temu wyraz, wykonujemy swoje zadania z niebywałą uczciwością, starannością, rzetelnością i profesjonalizmem. Gwarancja stuprocentowej satysfakcji stanowi realny dowód na to, że warto nas wybrać. Nie jesteśmy gołosłowni – tysiące pozytywnych opinii naszych Klientów to jednocześnie nasze najpiękniejsze świadectwo. Zdecydowaliśmy, że będziemy dążyć do najwyższej jakości swoich usług i że to właśnie my będziemy liderami w branży usług DDD. Dlatego pragniemy zaoferować Ci nasze usługi w trosce o to, abyś wybierał to co najlepsze i najskuteczniejsze… Aby w końcu uwolnić Cię od przykrych kłopotów i przywrócić radość z przebywania w najbliższym Ci otoczeniu! Postaw nam wyzwanie i sprawdź nas!

Opinie klientów

dezynfeusz-krakow-opinie-ikona

Andrzej

Dziękuję za naprawdę szybkie i profesjonalne rozwiązanie mojego kłopotu. Nie spodziewałem się, że będę aż tak zadowolony!

dezynfeusz-krakow-opinie-ikona

Beata

Już kilka firm próbowało pozbyć się uciążliwego robactwa z mojego pensjonatu, ale bezskutecznie. Dopiero Dezynfeusz poradził sobie z niechcianymi gośćmi i rozwiązał mój problem. Gorąco polecam!

dezynfeusz-krakow-opinie-ikona

Jerzy

Szybko, sprawnie i bardzo profesjonalnie. Tak właśnie działa Dezynfeusz, dodatkowo łącząc bogatą ofertę usług z atrakcyjną ceną. Takich firm potrzeba na polskim rynku!

Skuteczne usuwanie szczurów

Obecność szczurów w Twoim domu, garażu lub piwnicy to zły znak. To jednocześnie sygnał do szybkiej i zdecydowanej reakcji. Zastanawiasz się jednak, co robić?

Możesz pokusić się o zakup środków chemicznych, które rzekomo są trucizną dla szczurów. Czy jest tak faktycznie?

Nasi Klienci często podkreślają, że dawniej środki te „jeszcze jakoś działały, ale dziś szczury się uodporniły nawet i na to.” Nie powinno nas to dziwić. W naszym środowisku jest coraz więcej toksycznych i niebezpiecznych substancji. Gryzonie plądrujące np. w odpadach mają bezpośredni kontakt z tymi chemikaliami. Z czasem przyzwyczajają się do nich i właśnie to sprawia, że powszechnie dostępne środki do eliminowania szczurów, w ogóle nie są już skuteczne. Dlatego nie warto wydawać na nie pieniędzy i lepiej przeznaczyć je na coś, co rzeczywiście rozwiąże problem.

Dobrym rozwiązaniem nie są też powszechnie dostępne pułapki na szczury. Są one mało profesjonalne, a przez to nieskuteczne. Narażają Klientów jedynie na bezowocne czekanie i zwiększają ryzyko rozmnożenia się gryzoni.

Dezynfeusz przedstawia jeden, zawsze skuteczny sposób na pozbycie się szczurów!

Metodą tą jest deratyzacja. Zabieg ten, wykonywany przez najlepszych ekspertów z całej Polski (!), objęty jest gwarancją 100% satysfakcji! Oznacza to, że zawsze przynosi pożądane efekty. To sukces doświadczenia i wiedzy specjalistów Dezynfeusza, a także kwestia doboru odpowiednich metod walki. Deratyzacja przeprowadzana przez naszą firmę to synonim profesjonalizmu i dokładności. Dbamy o to, aby skutecznie pozbyć się gryzoni oraz, by zabezpieczyć naszego Klienta przed ich powrotem. Z nami, deratyzacja zawsze przebiega w sposób bezpieczny i zgodny z wszelkimi normami i standardami.

Nasi Klienci są zaskoczeni, że tak szybko udało się nam usunąć gryzonie z ich otoczenia i pytają, jak to robimy. Na co my zdradzamy ten jeden, prosty sekret: działamy uczciwie i profesjonalnie.

Dezynfeusz prowadzi także działania mające na celu profilaktyczne zapobieganie gryzoniom. Oznacza to, że nawiązujemy stałą współpracę zarówno z Klientami indywidualnymi oraz z firmami i w ramach tej usługi, prowadzimy u nich monitoring deratyzacyjny. Jesteśmy otwarci na potrzeby i propozycje, dlatego nieistotne jest, gdzie występuje problem. Eliminujemy gryzonie w dużych firmach, jak i w małych domach.

Jeśli wiesz, że któryś z Twoich znajomych boryka się z problemem szczurów, koniecznie przekaż mu nasz numer! A jeśli ten problem dotyczy także Ciebie to nie zwlekaj dłużej z decyzją! Udało Ci się znaleźć prawdziwych specjalistów, a więc wykorzystaj tę okazję i natychmiast poinformuj nas o swoim problemie! Nasi eksperci czekają, aby Ci pomóc!

Dane firmy - Kraków:

Usuwanie Pluskiew i DDD s.c.
Zamknięta 10/1.5, 30-554 Kraków

NIP: 6793279849

REGON: 526498524

12-300-23-12kontakt@dddkrakow.pl

DDD Kraków