Skuteczne usuwanie rybików cukrowych

Posiadamy wszelkie uprawnienia i doświadczenie niezbędne do skutecznego przeprowadzenia usług, na które dajemy gwarancję!

Dane firmy - Kraków:

Usuwanie Pluskiew i DDD s.c.
Zamknięta 10/1.5, 30-554 Kraków

NIP: 6793279849

REGON: 526498524

12-300-23-12kontakt@dddkrakow.pl

Dlaczego my?

W trosce o dobro naszych Klientów oraz z dbałości o ich satysfakcję, stawiamy sobie wysokie wymagania. Wiemy czego od nas oczekujesz – uczciwości, dokładności i zaangażowania ponad miarę. Jak nikt inny, zasługujesz na wyjątkowe traktowanie. Dlatego nasi specjaliści dołożą wszelkich starań, aby skutecznie rozwiązać Twój problem. Jesteśmy dumni z miana lidera, jakie przypisuje się nam na polskim rynku usług DDD. To jednocześnie zobowiązuje nas do świadczenia usług najwyższej jakości i niecodziennej dbałości o ich wykonanie. My możemy Ci to zagwarantować, ponieważ nasi pracownicy to najlepsi z najlepszych, dla których każde nowe wyzwanie staje się czymś więcej niż tylko kolejnym zleceniem. Naszym priorytetem jest Twoje zadowolenie i najwyższa jakość usług, dlatego nie spotkasz u nas środków niskiej jakości lub nieprofesjonalnych urządzeń. Dezynfeusz to nie tylko firma – to marka, która oznacza fachowość i rzetelność w połączeniu z atrakcyjną ceną. Jeśli oczekujesz profesjonalnego rozwiązania przykrego problemu, wybierz rozsądnie i oddaj sprawę w ręce najlepszych specjalistów. A zatem, po co tracić więcej czasu? Zadzwoń do nas i opowiedz o swoim problemie!

Korzyści z usług

Nic nie sprawia nam większej radości niż uśmiech i zadowolenie na twarzy naszego Klienta. Radość ta pogłębia się, gdy Klienci podkreślają, że dopiero dzięki nam, pozbyli się uporczywego problemu, który nieustannie spędzał im sen z powiek. Są zaskoczeni, że tak szybko i sprawnie uporaliśmy się z ich kłopotem i bardzo cenią nasz profesjonalizm. Tak właśnie działamy – w oparciu o najwyższą jakość usług i Twoje oczekiwania. Dezynfeusz to firma przyjazna Klientowi – jesteśmy otwarci na Twoje potrzeby i uwagi. Dopasowujemy się do Twoich potrzeb i oczekiwań. Przyjeżdżamy we wskazanym przez Ciebie czasie i przedstawiamy dokładny plan działania, po to, abyś miał pełną kontrolę i wiedzę na temat przeprowadzanych prac. Słusznie określa się nas liderami, ponieważ wszystkie nasze usługi wykonujemy przy użyciu najwyższej jakości środków i urządzeń oraz wyjątkowo dbamy o bezpieczeństwo i higienę pracy. Nie bez powodu Klienci obdarzają nas swoim zaufaniem i chętnie powierzają nam swoje problemy. Czy Ty także chcesz pozbyć się swojego przykrego problemu i do nich dołączyć?

Gwarancja usług

Naszym priorytetem jest Twoja satysfakcja z naszej pracy. Szanujemy Cię i dając temu wyraz, wykonujemy swoje zadania z niebywałą uczciwością, starannością, rzetelnością i profesjonalizmem. Gwarancja stuprocentowej satysfakcji stanowi realny dowód na to, że warto nas wybrać. Nie jesteśmy gołosłowni – tysiące pozytywnych opinii naszych Klientów to jednocześnie nasze najpiękniejsze świadectwo. Zdecydowaliśmy, że będziemy dążyć do najwyższej jakości swoich usług i że to właśnie my będziemy liderami w branży usług DDD. Dlatego pragniemy zaoferować Ci nasze usługi w trosce o to, abyś wybierał to co najlepsze i najskuteczniejsze… Aby w końcu uwolnić Cię od przykrych kłopotów i przywrócić radość z przebywania w najbliższym Ci otoczeniu! Postaw nam wyzwanie i sprawdź nas!

Opinie klientów

dezynfeusz-krakow-opinie-ikona

Andrzej

Dziękuję za naprawdę szybkie i profesjonalne rozwiązanie mojego kłopotu. Nie spodziewałem się, że będę aż tak zadowolony!

dezynfeusz-krakow-opinie-ikona

Beata

Już kilka firm próbowało pozbyć się uciążliwego robactwa z mojego pensjonatu, ale bezskutecznie. Dopiero Dezynfeusz poradził sobie z niechcianymi gośćmi i rozwiązał mój problem. Gorąco polecam!

dezynfeusz-krakow-opinie-ikona

Jerzy

Szybko, sprawnie i bardzo profesjonalnie. Tak właśnie działa Dezynfeusz, dodatkowo łącząc bogatą ofertę usług z atrakcyjną ceną. Takich firm potrzeba na polskim rynku!

Skuteczne usuwanie rybików cukrowych

Czy Ty też zauważyłeś w swojej łazience lub kuchni małe szare robaczki, które pełzają po podłodze lub w szafkach? To rybki cukrowe.

Uwielbiają wilgotne i ciepłe miejsca, dlatego możesz spotkać je właśnie w tych pomieszczeniach. Ich kryjówki to wszelkie szczeliny. Mimo, że nie stanowią dużego zagrożenia dla człowieka, to jednak ich obecność nie jest pożądana w naszych mieszkaniach.

Można się ich z powodzeniem pozbyć.

Najlepszym sposobem będzie natychmiastowe skontaktowanie się ze specjalistami Dezynfeusza. Nasi eksperci wiedzą jak skutecznie walczyć z wszelkimi owadami. Posiadają ku temu odpowiednią wiedzę i przede wszystkim wieloletnie doświadczenie! To wszystko sprawia, że eliminacja rybików cukrowych z domów naszych Klientów zawsze jest skutecznaDezynsekcję wykonujemy w sposób profesjonalny i zgodny ze wszelkim normami. Możesz być spokojny o swoje bezpieczeństwo i o efekt końcowy. Nasza usługa jest objęta gwarancją 100% satysfakcji, a więc już w momencie podjęcia samej decyzji zyskujesz pewność, że problem zostanie rozwiązany. Nie musimy Ci chyba także przypominać, że w walce z owadami liczy się czas. Rybiki szybko się rozmnażają, dlatego problem trzeba rozwiązać szybko i skutecznie. Wybierając Dezynfeusza, po prostu wybierasz rozsądnie i bezpiecznie dla Twojego zdrowia i portfela.

A jeśli należysz do zwolenników domowych metod radzenia sobie z wszelkimi problemami, możesz próbować tych sposobów:

  1. Umieść w narożnikach ścian, wanny i zlewu żel krzemionkowy.
  2. Regularnie wietrz pomieszczenia i staraj się wyeliminować wilgoć.
  3. Dokładnie wyczyść podłogi.
  4. Rybiki uwielbiają żywić się klejem do tapet. Dlatego, jeśli widzisz, że tapeta łuszczy się lub odkleja, zamocują ją od nowa.
  5. Podnieś temperaturę pomieszczenia co najmniej do 27’C lub obniż do poziomu niższego niż 15’C.
  6. Zaklej wszelkie otwory i szczeliny.

Pamiętaj jednak, że metody te mają charakter bardziej profilaktyczny i na pewno nie pozwolą na skuteczne i całkowite pozbycie się rybików. Dodatkowo wymagają ogromnej staranności i cierpliwości. Często też nie są możliwe do zastosowania w naszym domu. A do tego wszystkiego, ich jakikolwiek efekt będzie widoczny dopiero po długim czasie.

Jedynie profesjonalnie wykonana dezynsekcja może skutecznie i szybko rozwiązać problem rybików cukrowych. Z podjęciem decyzji nie warto się wahać, ponieważ – jak pokazują historie naszych Klientów – owady te szybko się rozmnażają i potrafią przeżyć nawet rok czasu bez pożywienia!

Jeśli chcesz skutecznie walczyć i nie masz ochoty na wydawanie dużych sum na środki owadobójcze, skontaktuj się z nami. Specjaliści Dezynfeusza szybko i trwale przywrócą Ci radość z pomieszczeń wolnych od owadów!

Dane firmy - Kraków:

Usuwanie Pluskiew i DDD s.c.
Zamknięta 10/1.5, 30-554 Kraków

NIP: 6793279849

REGON: 526498524

12-300-23-12kontakt@dddkrakow.pl

DDD Kraków