Skuteczne usuwanie rozkruszek mącznych i drobnych

Posiadamy wszelkie uprawnienia i doświadczenie niezbędne do skutecznego przeprowadzenia usług, na które dajemy gwarancję!

Dane firmy - Kraków:

Usuwanie Pluskiew i DDD s.c.
Zamknięta 10/1.5, 30-554 Kraków

NIP: 6793279849

REGON: 526498524

12-300-23-12kontakt@dddkrakow.pl

Dlaczego my?

W trosce o dobro naszych Klientów oraz z dbałości o ich satysfakcję, stawiamy sobie wysokie wymagania. Wiemy czego od nas oczekujesz – uczciwości, dokładności i zaangażowania ponad miarę. Jak nikt inny, zasługujesz na wyjątkowe traktowanie. Dlatego nasi specjaliści dołożą wszelkich starań, aby skutecznie rozwiązać Twój problem. Jesteśmy dumni z miana lidera, jakie przypisuje się nam na polskim rynku usług DDD. To jednocześnie zobowiązuje nas do świadczenia usług najwyższej jakości i niecodziennej dbałości o ich wykonanie. My możemy Ci to zagwarantować, ponieważ nasi pracownicy to najlepsi z najlepszych, dla których każde nowe wyzwanie staje się czymś więcej niż tylko kolejnym zleceniem. Naszym priorytetem jest Twoje zadowolenie i najwyższa jakość usług, dlatego nie spotkasz u nas środków niskiej jakości lub nieprofesjonalnych urządzeń. Dezynfeusz to nie tylko firma – to marka, która oznacza fachowość i rzetelność w połączeniu z atrakcyjną ceną. Jeśli oczekujesz profesjonalnego rozwiązania przykrego problemu, wybierz rozsądnie i oddaj sprawę w ręce najlepszych specjalistów. A zatem, po co tracić więcej czasu? Zadzwoń do nas i opowiedz o swoim problemie!

Korzyści z usług

Nic nie sprawia nam większej radości niż uśmiech i zadowolenie na twarzy naszego Klienta. Radość ta pogłębia się, gdy Klienci podkreślają, że dopiero dzięki nam, pozbyli się uporczywego problemu, który nieustannie spędzał im sen z powiek. Są zaskoczeni, że tak szybko i sprawnie uporaliśmy się z ich kłopotem i bardzo cenią nasz profesjonalizm. Tak właśnie działamy – w oparciu o najwyższą jakość usług i Twoje oczekiwania. Dezynfeusz to firma przyjazna Klientowi – jesteśmy otwarci na Twoje potrzeby i uwagi. Dopasowujemy się do Twoich potrzeb i oczekiwań. Przyjeżdżamy we wskazanym przez Ciebie czasie i przedstawiamy dokładny plan działania, po to, abyś miał pełną kontrolę i wiedzę na temat przeprowadzanych prac. Słusznie określa się nas liderami, ponieważ wszystkie nasze usługi wykonujemy przy użyciu najwyższej jakości środków i urządzeń oraz wyjątkowo dbamy o bezpieczeństwo i higienę pracy. Nie bez powodu Klienci obdarzają nas swoim zaufaniem i chętnie powierzają nam swoje problemy. Czy Ty także chcesz pozbyć się swojego przykrego problemu i do nich dołączyć?

Gwarancja usług

Naszym priorytetem jest Twoja satysfakcja z naszej pracy. Szanujemy Cię i dając temu wyraz, wykonujemy swoje zadania z niebywałą uczciwością, starannością, rzetelnością i profesjonalizmem. Gwarancja stuprocentowej satysfakcji stanowi realny dowód na to, że warto nas wybrać. Nie jesteśmy gołosłowni – tysiące pozytywnych opinii naszych Klientów to jednocześnie nasze najpiękniejsze świadectwo. Zdecydowaliśmy, że będziemy dążyć do najwyższej jakości swoich usług i że to właśnie my będziemy liderami w branży usług DDD. Dlatego pragniemy zaoferować Ci nasze usługi w trosce o to, abyś wybierał to co najlepsze i najskuteczniejsze… Aby w końcu uwolnić Cię od przykrych kłopotów i przywrócić radość z przebywania w najbliższym Ci otoczeniu! Postaw nam wyzwanie i sprawdź nas!

Opinie klientów

dezynfeusz-krakow-opinie-ikona

Andrzej

Dziękuję za naprawdę szybkie i profesjonalne rozwiązanie mojego kłopotu. Nie spodziewałem się, że będę aż tak zadowolony!

dezynfeusz-krakow-opinie-ikona

Beata

Już kilka firm próbowało pozbyć się uciążliwego robactwa z mojego pensjonatu, ale bezskutecznie. Dopiero Dezynfeusz poradził sobie z niechcianymi gośćmi i rozwiązał mój problem. Gorąco polecam!

dezynfeusz-krakow-opinie-ikona

Jerzy

Szybko, sprawnie i bardzo profesjonalnie. Tak właśnie działa Dezynfeusz, dodatkowo łącząc bogatą ofertę usług z atrakcyjną ceną. Takich firm potrzeba na polskim rynku!

Skuteczne usuwanie rozkruszek mącznych i drobnych

Mimo, że rozkruszki mączne i drobne nie rzucają się tak od razu w oczy, to ich obecność nie jest pożądana. Owady te głównie zanieczyszczają i zawilgacają żywność. Pozostawiają w niej swoje wydaliny i kawałki pancerzyków.

Ciało rozkruszek mącznych ma długość około 1mm. Zazwyczaj ich barwa to odcienie jasnego beżu z połączeniem fioletu. Najlepszy klimat dla tych owadów stanowi temperatura pokojowa. Jednak już w 3’C potrafią przeżyć i się rozmnażać. Gdy wilgoć powietrza jest względna i wynosi około 80% , cykl rozwojowy rozkruszek mącznych trwa tylko 10 dni! Rozmnażają się w naprawdę szybkim tempie…

Dlatego, trzeba działać szybko i skutecznie!

Już pierwsze sygnały obecności tych owadów powinny wzbudzić w nas niepokój i zmusić do działania. W takiej sytuacji pierwszym krokiem, jaki należy bezwzględnie wykonać, jest niezwłoczne skontaktowanie się ze specjalistami usług DDD. Wyłącznie dzięki szybkiej i skutecznie przeprowadzonej przez nich dezynsekcji, można pozbyć się rozkruszek mącznych i drobnych. Słuszności tej decyzji nie trzeba tłumaczyć ani popierać wieloma argumentami. To, że Dezynfeusz skupia najlepszych specjalistów z całej Polski oraz udzielana przez nas gwarancja 100% satysfakcji, stanowią realny dowód na to, że problem rozkruszek rozwiążemy skutecznie i profesjonalnie. Nie musisz także obawiać się o długi czas oczekiwania lub o to, że Twoi sąsiedzi dowiedzą się o robactwie w Twoim domu. Rozumiemy, że problem owadów jest sprawą przykrą, dlatego przyjeżdżamy szybko i nieoznakowanym pojazdem. Dzięki temu nie dajemy powodów do niepotrzebnych spekulacji oraz błyskawicznie eliminujemy owady. A nasi Klienci odzyskują upragniony spokój i bezpieczeństwo we własnym domu.

Nasze wieloletnie doświadczenie oraz autentyczne opowieści naszych Klientów jednoznacznie pokazują, że nie warto próbować walki z rozkruszkami mącznymi i drobnymi na własną rękę.

Spryskiwanie szafek środkami owadobójczymi może mieć zły wpływ na przechowywaną później żywność oraz wytwarzać długo utrzymujący się toksyczny zapach. Stosowanie wszelkiego rodzaju mieszanek z octu lub soku z cytryny również nie okaże się skuteczne, gdyż rozkruszki to owady higroskopijne – a więc uwielbiające wilgoć.

Jedyną skuteczną metodą na eliminację tych insektów jest zamówienie dezynsekcji w firmie DDD. Zabieg ten wykazuje ogromną skuteczność i nie pozostawia rozkruszkom najmniejszych szans na przetrwanie.

Dlatego, gdy Ty znajomi zapytają Cię o radę, jak pozbyć się rozkruszków, koniecznie przekaż im nasz numer! A jeśli ten problem dotyczy również Ciebie, nie zwlekaj dłużej i natychmiast się z nami skontaktuj! Nasi specjaliści rozwiążą za Ciebie ten problem w sposób szybki i profesjonalny!

Dane firmy - Kraków:

Usuwanie Pluskiew i DDD s.c.
Zamknięta 10/1.5, 30-554 Kraków

NIP: 6793279849

REGON: 526498524

12-300-23-12kontakt@dddkrakow.pl

DDD Kraków