Skuteczne zwalczanie kleszczy

Posiadamy wszelkie uprawnienia i doświadczenie niezbędne do skutecznego przeprowadzenia usług, na które dajemy gwarancję!

Dane firmy - Kraków:

Usuwanie Pluskiew i DDD s.c.
Zamknięta 10/1.5, 30-554 Kraków

NIP: 6793279849

REGON: 526498524

12-300-23-12kontakt@dddkrakow.pl

Dlaczego my?

W trosce o dobro naszych Klientów oraz z dbałości o ich satysfakcję, stawiamy sobie wysokie wymagania. Wiemy czego od nas oczekujesz – uczciwości, dokładności i zaangażowania ponad miarę. Jak nikt inny, zasługujesz na wyjątkowe traktowanie. Dlatego nasi specjaliści dołożą wszelkich starań, aby skutecznie rozwiązać Twój problem. Jesteśmy dumni z miana lidera, jakie przypisuje się nam na polskim rynku usług DDD. To jednocześnie zobowiązuje nas do świadczenia usług najwyższej jakości i niecodziennej dbałości o ich wykonanie. My możemy Ci to zagwarantować, ponieważ nasi pracownicy to najlepsi z najlepszych, dla których każde nowe wyzwanie staje się czymś więcej niż tylko kolejnym zleceniem. Naszym priorytetem jest Twoje zadowolenie i najwyższa jakość usług, dlatego nie spotkasz u nas środków niskiej jakości lub nieprofesjonalnych urządzeń. Dezynfeusz to nie tylko firma – to marka, która oznacza fachowość i rzetelność w połączeniu z atrakcyjną ceną. Jeśli oczekujesz profesjonalnego rozwiązania przykrego problemu, wybierz rozsądnie i oddaj sprawę w ręce najlepszych specjalistów. A zatem, po co tracić więcej czasu? Zadzwoń do nas i opowiedz o swoim problemie!

Korzyści z usług

Nic nie sprawia nam większej radości niż uśmiech i zadowolenie na twarzy naszego Klienta. Radość ta pogłębia się, gdy Klienci podkreślają, że dopiero dzięki nam, pozbyli się uporczywego problemu, który nieustannie spędzał im sen z powiek. Są zaskoczeni, że tak szybko i sprawnie uporaliśmy się z ich kłopotem i bardzo cenią nasz profesjonalizm. Tak właśnie działamy – w oparciu o najwyższą jakość usług i Twoje oczekiwania. Dezynfeusz to firma przyjazna Klientowi – jesteśmy otwarci na Twoje potrzeby i uwagi. Dopasowujemy się do Twoich potrzeb i oczekiwań. Przyjeżdżamy we wskazanym przez Ciebie czasie i przedstawiamy dokładny plan działania, po to, abyś miał pełną kontrolę i wiedzę na temat przeprowadzanych prac. Słusznie określa się nas liderami, ponieważ wszystkie nasze usługi wykonujemy przy użyciu najwyższej jakości środków i urządzeń oraz wyjątkowo dbamy o bezpieczeństwo i higienę pracy. Nie bez powodu Klienci obdarzają nas swoim zaufaniem i chętnie powierzają nam swoje problemy. Czy Ty także chcesz pozbyć się swojego przykrego problemu i do nich dołączyć?

Gwarancja usług

Naszym priorytetem jest Twoja satysfakcja z naszej pracy. Szanujemy Cię i dając temu wyraz, wykonujemy swoje zadania z niebywałą uczciwością, starannością, rzetelnością i profesjonalizmem. Gwarancja stuprocentowej satysfakcji stanowi realny dowód na to, że warto nas wybrać. Nie jesteśmy gołosłowni – tysiące pozytywnych opinii naszych Klientów to jednocześnie nasze najpiękniejsze świadectwo. Zdecydowaliśmy, że będziemy dążyć do najwyższej jakości swoich usług i że to właśnie my będziemy liderami w branży usług DDD. Dlatego pragniemy zaoferować Ci nasze usługi w trosce o to, abyś wybierał to co najlepsze i najskuteczniejsze… Aby w końcu uwolnić Cię od przykrych kłopotów i przywrócić radość z przebywania w najbliższym Ci otoczeniu! Postaw nam wyzwanie i sprawdź nas!

Opinie klientów

dezynfeusz-krakow-opinie-ikona

Andrzej

Dziękuję za naprawdę szybkie i profesjonalne rozwiązanie mojego kłopotu. Nie spodziewałem się, że będę aż tak zadowolony!

dezynfeusz-krakow-opinie-ikona

Beata

Już kilka firm próbowało pozbyć się uciążliwego robactwa z mojego pensjonatu, ale bezskutecznie. Dopiero Dezynfeusz poradził sobie z niechcianymi gośćmi i rozwiązał mój problem. Gorąco polecam!

dezynfeusz-krakow-opinie-ikona

Jerzy

Szybko, sprawnie i bardzo profesjonalnie. Tak właśnie działa Dezynfeusz, dodatkowo łącząc bogatą ofertę usług z atrakcyjną ceną. Takich firm potrzeba na polskim rynku!

Skuteczne zwalczanie kleszczy

Czas obalić jeden z największych mitów – kleszcze wcale nie atakują nas, spadając z drzewa lub gałęzi. Ich ulubionym schronieniem są wysokie trawy i krzaki. To pasożyty, które uwielbiają zarówno ciało ludzkie, jak i zwierzęce. Dlatego powinieneś zwrócić szczególną uwagę na obecność kleszczy nie tylko u siebie, ale także u Twojego czworonożnego pupila.

Naukowcy i lekarze jednoznacznie wskazują, że nie ma żadnych cudownych preparatów, które zdołają uchronić nas przed kleszczami. 100% procentowej skuteczności nie mogą zagwarantować ani kremy, ani spreje tak zachwalane przez ich sprzedawców. Oszukany w ten sposób konsument, naraża się na poważne ryzyko związane z chorobami przenoszonymi przez kleszcze.

Jak więc zwalczać kleszcze?

Jedynym  rozwiązaniem jest dezynsekcja. Zabieg ten gwarantuje wysoką skuteczność i jest najlepszą metodą w zwalczaniu kleszczy. Eksperci Dezynfeusza, którzy przeprowadzają dezynsekcję kleszczy, posiadają bogate doświadczenie i specjalistyczną wiedzę. Dzięki temu wykonują swoje zadania w sposób maksymalnie skuteczny i profesjonalny. Z myślą o wszystkich wymagających Klientach, zabieg ten objęliśmy gwarancją 100% satysfakcji! Oznacza to, że możesz być pewien, że Twoje zlecenie zostanie wykonane fachowo, uczciwie i z sukcesem.

Wszyscy nasi Klienci zgodnie przyznają, że doskonałe efekty i na nowo odzyskane poczucie bezpieczeństwa, jedynie potęgują zadowolenie i satysfakcję ze współpracy z nami. Dodatkowo udzielana gwarancja oraz niewielki koszt zabiegu sprawiają, że pula pozytywnych opinii o Dezynfeuszu wciąż rośnie. Wiemy, że osobom decydującym się na dezynsekcję kleszczy, zależy także na dyskrecji i profesjonalizmie. A więc oferujemy również to – zatrudniamy tylko najlepszych specjalistów z całej Polski oraz poruszamy się nieoznakowanym pojazdem. A wszystko po to, by nasz Klient pozbył się wszelkich obaw i na nowo odzyskał komfort przebywania w swoim własnym otoczeniu. Spójrz, jak wiele korzyści wiąże się z zamówieniem jednej usługi w naszej firmie!

Wiele osób ciągle jednak pyta naszych ekspertów o to, jak samemu zwalczać kleszcze. Niestety nie istnieje domowa metoda, która dodatkowo byłaby skuteczna i bezpieczna. Jedyne, co możesz zrobić sam, to podjąć działania profilaktyczne – a więc starać się zapobiegać atakom kleszczy.

Specjaliści Dezynfeusza podpowiadają, jak to robić.

Przede wszystkim, zawsze należy pamiętać o odpowiednim ubiorze podczas wyjścia do lasu, a nawet na spacer do parku. Najlepiej jest włożyć koszulę z długimi, przyległymi do ciała rękawami i zapiętym pod szyją kołnierzem. Zaleca się także noszenie długich spodni oraz wysokich butów. Dobrze jest też zadbać o nakrycie głowy. Po każdym powrocie z takiej wycieczki, należy wyjątkowo zadbać o higienę oraz dokładnie obejrzeć swoje ciało, by sprawdzić czy kleszcz nie zadomowił się na naszej skórze. Jeśli zauważysz, kleszcza nie panikuj. Możesz udać się do lekarza lub samemu spróbować go usunąć. Pamiętaj jednak, że konieczne jest dokładne usunięcie nawet najmniejszych części jego ciała. Wbrew karygodnym przesądom nigdy nie smaruj kleszcza tłuszczem! W ten sposób kleszcz dusi się i jeszcze szybciej przedostają się do Twojego organizmu toksyczne związki, wywołujące groźne choroby!

Zawsze, gdy w grę wchodzi ludzkie życie i zdrowie, najlepiej jest mieć 100% pewność, że postąpiliśmy dobrze. Taką pewność zagwarantuje Ci jedynie profesjonalnie wykonana dezynsekcja kleszczy. Dlatego nie wolno zwlekać z decyzją! Skontaktuj się z naszymi ekspertami i poznaj interesujące Cię szczegóły już dzisiaj!

Dane firmy - Kraków:

Usuwanie Pluskiew i DDD s.c.
Zamknięta 10/1.5, 30-554 Kraków

NIP: 6793279849

REGON: 526498524

12-300-23-12kontakt@dddkrakow.pl

DDD Kraków