Skuteczne usuwanie mklików

Posiadamy wszelkie uprawnienia i doświadczenie niezbędne do skutecznego przeprowadzenia usług, na które dajemy gwarancję!

Dlaczego my?

W trosce o dobro naszych Klientów oraz z dbałości o ich satysfakcję, stawiamy sobie wysokie wymagania. Wiemy czego od nas oczekujesz – uczciwości, dokładności i zaangażowania ponad miarę. Jak nikt inny, zasługujesz na wyjątkowe traktowanie. Dlatego nasi specjaliści dołożą wszelkich starań, aby skutecznie rozwiązać Twój problem. Jesteśmy dumni z miana lidera, jakie przypisuje się nam na polskim rynku usług DDD. To jednocześnie zobowiązuje nas do świadczenia usług najwyższej jakości i niecodziennej dbałości o ich wykonanie. My możemy Ci to zagwarantować, ponieważ nasi pracownicy to najlepsi z najlepszych, dla których każde nowe wyzwanie staje się czymś więcej niż tylko kolejnym zleceniem. Naszym priorytetem jest Twoje zadowolenie i najwyższa jakość usług, dlatego nie spotkasz u nas środków niskiej jakości lub nieprofesjonalnych urządzeń. Dezynfeusz to nie tylko firma – to marka, która oznacza fachowość i rzetelność w połączeniu z atrakcyjną ceną. Jeśli oczekujesz profesjonalnego rozwiązania przykrego problemu, wybierz rozsądnie i oddaj sprawę w ręce najlepszych specjalistów. A zatem, po co tracić więcej czasu? Zadzwoń do nas i opowiedz o swoim problemie!

Korzyści z usług

Nic nie sprawia nam większej radości niż uśmiech i zadowolenie na twarzy naszego Klienta. Radość ta pogłębia się, gdy Klienci podkreślają, że dopiero dzięki nam, pozbyli się uporczywego problemu, który nieustannie spędzał im sen z powiek. Są zaskoczeni, że tak szybko i sprawnie uporaliśmy się z ich kłopotem i bardzo cenią nasz profesjonalizm. Tak właśnie działamy – w oparciu o najwyższą jakość usług i Twoje oczekiwania. Dezynfeusz to firma przyjazna Klientowi – jesteśmy otwarci na Twoje potrzeby i uwagi. Dopasowujemy się do Twoich potrzeb i oczekiwań. Przyjeżdżamy we wskazanym przez Ciebie czasie i przedstawiamy dokładny plan działania, po to, abyś miał pełną kontrolę i wiedzę na temat przeprowadzanych prac. Słusznie określa się nas liderami, ponieważ wszystkie nasze usługi wykonujemy przy użyciu najwyższej jakości środków i urządzeń oraz wyjątkowo dbamy o bezpieczeństwo i higienę pracy. Nie bez powodu Klienci obdarzają nas swoim zaufaniem i chętnie powierzają nam swoje problemy. Czy Ty także chcesz pozbyć się swojego przykrego problemu i do nich dołączyć?

Gwarancja usług

Naszym priorytetem jest Twoja satysfakcja z naszej pracy. Szanujemy Cię i dając temu wyraz, wykonujemy swoje zadania z niebywałą uczciwością, starannością, rzetelnością i profesjonalizmem. Gwarancja stuprocentowej satysfakcji stanowi realny dowód na to, że warto nas wybrać. Nie jesteśmy gołosłowni – tysiące pozytywnych opinii naszych Klientów to jednocześnie nasze najpiękniejsze świadectwo. Zdecydowaliśmy, że będziemy dążyć do najwyższej jakości swoich usług i że to właśnie my będziemy liderami w branży usług DDD. Dlatego pragniemy zaoferować Ci nasze usługi w trosce o to, abyś wybierał to co najlepsze i najskuteczniejsze… Aby w końcu uwolnić Cię od przykrych kłopotów i przywrócić radość z przebywania w najbliższym Ci otoczeniu! Postaw nam wyzwanie i sprawdź nas!

Opinie klientów

dezynfeusz-krakow-opinie-ikona

Andrzej

Dziękuję za naprawdę szybkie i profesjonalne rozwiązanie mojego kłopotu. Nie spodziewałem się, że będę aż tak zadowolony!

dezynfeusz-krakow-opinie-ikona

Beata

Już kilka firm próbowało pozbyć się uciążliwego robactwa z mojego pensjonatu, ale bezskutecznie. Dopiero Dezynfeusz poradził sobie z niechcianymi gośćmi i rozwiązał mój problem. Gorąco polecam!

dezynfeusz-krakow-opinie-ikona

Jerzy

Szybko, sprawnie i bardzo profesjonalnie. Tak właśnie działa Dezynfeusz, dodatkowo łącząc bogatą ofertę usług z atrakcyjną ceną. Takich firm potrzeba na polskim rynku!

Skuteczne usuwanie mklików

Mkliki najczęściej zagnieżdżają się w produktach sypkich – takich jak mąka, kasza, przyprawy itp. Każdy, kto miał z nimi choć raz do czynienia wie, jak bardzo są uciążliwe i wytrwałe. Pozbycie się ich trwale i skutecznie przy pomocy domowych sposobów raczej graniczy z cudem. Do czasu przyjazdu specjalistów, możesz jednak próbować.

Mało profesjonalne, ale skuteczne na chwilę może okazać się odkurzenie szafek i półek. W ten sposób wyeliminujesz te osobniki, które właśnie wyszły na powierzchnię. Jednak należy pamiętać, że w zakamarkach niedostępnych dla grubej końcówki odkurzacza, gnieżdżą się kolejne owady i, że wkrótce również one się ujawnią.

Jeśli zauważysz, że w jakichkolwiek produktach spożywczych pojawiły się larwy lub nawet cienkie niteczki, wyrzuć je do worka i szczelnie zawiąż. Jak najszybciej wynieś śmieci do kontenera.

 Roztwór wody z amoniakiem również może okazać się pomocny do momentu, gdy na miejscu nie pojawi się ekipa specjalistów. Pół szklanki amoniaku rozpuść w litrze wody. Korzystając ze ściereczki, przetrzyj dokładnie wszystkie półki. Silny aromat powinien na chwilę odstraszyć owady.

Możesz także spróbować tzw. „metody z babcinego pamiętnika”. W każdym miejscu, w którym przechowujesz jedzenie, rozsyp aromatyczne przyprawy, takie jak np. goździki lub anyż. Możesz także umieścić tam pomarańczę, cytrynę lub laskę wanilii. To być może zniechęci mkliki do wychodzenia na powierzchnię.

Nie przechowuj sypkich produktów w papierowych opakowaniach. Zamiast tego, przesyp je do słoika lub pudełka i szczelnie zamknij. Dzięki temu, zyskasz pewność, że mkliki tam się nie dostaną. Możesz także zamrozić wszelkie zaatakowane przez owady produkty. Jednak z całą pewnością nie będą one już zdatne do spożycia, a niska temperatura tylko teoretycznie jest w stanie zniszczyć larwy.

Wszystkie te metody wykazują jednak bardzo małą skuteczność. Nasi Klienci zgodnie potwierdzają, że jeśli któraś z nich zadziałała, to tylko na chwilę. Potem owady powróciły i to ze zdwojoną siłą.

 Specjaliści Dezynfeusza podpowiadają: w takich sytuacjach skuteczna może okazać się jedynie profesjonalnie przeprowadzona dezynsekcja. Nasi eksperci każdego dnia rozwiązują takie problemy jak Twój, właśnie dzięki tej metodzie. Dobierają odpowiednie środki chemiczne, dokonują oględzin sytuacji i ustalają konkretny i szczegółowy plan działania. Następnie przystępują do właściwej eliminacji mklików. Ich działania wykazują ogromną skuteczność! Dlatego też, są objęte gwarancją 100% satysfakcji!

Nie ma skuteczniejszej metody niż dezynsekcja i bardziej doświadczonych specjalistów niż ekipa Dezynfeusza. Teraz każdy może szybko i skutecznie pozbyć się mklików ze swojego domu. Jeśli Ty także chcesz rozwiązać ten przykry problem, koniecznie się z nami skontaktuj!

Polecają nas

DDD Kraków