Skuteczne usuwanie moli

Posiadamy wszelkie uprawnienia i doświadczenie niezbędne do skutecznego przeprowadzenia usług, na które dajemy gwarancję!

Dlaczego my?

W trosce o dobro naszych Klientów oraz z dbałości o ich satysfakcję, stawiamy sobie wysokie wymagania. Wiemy czego od nas oczekujesz – uczciwości, dokładności i zaangażowania ponad miarę. Jak nikt inny, zasługujesz na wyjątkowe traktowanie. Dlatego nasi specjaliści dołożą wszelkich starań, aby skutecznie rozwiązać Twój problem. Jesteśmy dumni z miana lidera, jakie przypisuje się nam na polskim rynku usług DDD. To jednocześnie zobowiązuje nas do świadczenia usług najwyższej jakości i niecodziennej dbałości o ich wykonanie. My możemy Ci to zagwarantować, ponieważ nasi pracownicy to najlepsi z najlepszych, dla których każde nowe wyzwanie staje się czymś więcej niż tylko kolejnym zleceniem. Naszym priorytetem jest Twoje zadowolenie i najwyższa jakość usług, dlatego nie spotkasz u nas środków niskiej jakości lub nieprofesjonalnych urządzeń. Dezynfeusz to nie tylko firma – to marka, która oznacza fachowość i rzetelność w połączeniu z atrakcyjną ceną. Jeśli oczekujesz profesjonalnego rozwiązania przykrego problemu, wybierz rozsądnie i oddaj sprawę w ręce najlepszych specjalistów. A zatem, po co tracić więcej czasu? Zadzwoń do nas i opowiedz o swoim problemie!

Korzyści z usług

Nic nie sprawia nam większej radości niż uśmiech i zadowolenie na twarzy naszego Klienta. Radość ta pogłębia się, gdy Klienci podkreślają, że dopiero dzięki nam, pozbyli się uporczywego problemu, który nieustannie spędzał im sen z powiek. Są zaskoczeni, że tak szybko i sprawnie uporaliśmy się z ich kłopotem i bardzo cenią nasz profesjonalizm. Tak właśnie działamy – w oparciu o najwyższą jakość usług i Twoje oczekiwania. Dezynfeusz to firma przyjazna Klientowi – jesteśmy otwarci na Twoje potrzeby i uwagi. Dopasowujemy się do Twoich potrzeb i oczekiwań. Przyjeżdżamy we wskazanym przez Ciebie czasie i przedstawiamy dokładny plan działania, po to, abyś miał pełną kontrolę i wiedzę na temat przeprowadzanych prac. Słusznie określa się nas liderami, ponieważ wszystkie nasze usługi wykonujemy przy użyciu najwyższej jakości środków i urządzeń oraz wyjątkowo dbamy o bezpieczeństwo i higienę pracy. Nie bez powodu Klienci obdarzają nas swoim zaufaniem i chętnie powierzają nam swoje problemy. Czy Ty także chcesz pozbyć się swojego przykrego problemu i do nich dołączyć?

Gwarancja usług

Naszym priorytetem jest Twoja satysfakcja z naszej pracy. Szanujemy Cię i dając temu wyraz, wykonujemy swoje zadania z niebywałą uczciwością, starannością, rzetelnością i profesjonalizmem. Gwarancja stuprocentowej satysfakcji stanowi realny dowód na to, że warto nas wybrać. Nie jesteśmy gołosłowni – tysiące pozytywnych opinii naszych Klientów to jednocześnie nasze najpiękniejsze świadectwo. Zdecydowaliśmy, że będziemy dążyć do najwyższej jakości swoich usług i że to właśnie my będziemy liderami w branży usług DDD. Dlatego pragniemy zaoferować Ci nasze usługi w trosce o to, abyś wybierał to co najlepsze i najskuteczniejsze… Aby w końcu uwolnić Cię od przykrych kłopotów i przywrócić radość z przebywania w najbliższym Ci otoczeniu! Postaw nam wyzwanie i sprawdź nas!

Opinie klientów

dezynfeusz-krakow-opinie-ikona

Andrzej

Dziękuję za naprawdę szybkie i profesjonalne rozwiązanie mojego kłopotu. Nie spodziewałem się, że będę aż tak zadowolony!

dezynfeusz-krakow-opinie-ikona

Beata

Już kilka firm próbowało pozbyć się uciążliwego robactwa z mojego pensjonatu, ale bezskutecznie. Dopiero Dezynfeusz poradził sobie z niechcianymi gośćmi i rozwiązał mój problem. Gorąco polecam!

dezynfeusz-krakow-opinie-ikona

Jerzy

Szybko, sprawnie i bardzo profesjonalnie. Tak właśnie działa Dezynfeusz, dodatkowo łącząc bogatą ofertę usług z atrakcyjną ceną. Takich firm potrzeba na polskim rynku!

Skuteczne usuwanie moli

Pierwszym krokiem do pozbycia się moli, jest ich dobre rozpoznanie. Musisz wiedzieć z jakim rodzajem moli masz do czynienia. Czy są to mole odzieżowe czy spożywcze. Często już samo rozpoznanie sprawia kłopot, ponieważ owady są dosyć podobne i chowają się w różnych zakamarkach. Jednak nasi specjaliści mają niezawodne i skuteczne sposoby na walkę z molami.

Najlepszą i wykazującą ogromną skuteczność metodą, jest dezynsekcja moli. Zabieg ten wykonany przez fachowców, przynosi doskonałe efekty. Mole zostają bezpowrotnie usunięte i nie pozostaje po nich już żaden ślad. Dzięki odpowiedniej aplikacji środków chemicznych, mole nie mają najmniejszych szans na przeżycie nawet w najgłębszych zakamarkach. Wysoką skuteczność metody potwierdza także udzielana gwarancja 100% satysfakcji! Sam zabieg dezynsekcji jest tani i w pełni bezpieczny. Tylko Dezynfeusz przygotował tak atrakcyjną ofertę dla swoich Klientów, dlatego warto z niej skorzystać, by skutecznie i szybko rozwiązać problem moli w swoim domu.

Niektórzy jednak próbują walki z molami na własną rękę. Jednak efekty są marne i przede wszystkim nietrwałe. Wkładanie do szafy naczynia z parującym octem może na chwilę odstraszyć owady. Pamiętaj jednak, że wszystkie ubrania, dywany a nawet sam mebel, przesiąkną nieprzyjemnym zapachem, który będzie trudny do usunięcia. Dodatkowe ryzyko przynosi ze sobą możliwość przypadkowego wylania octu z pojemnika. W takiej sytuacji powłoka mebli oraz tkaniny mogą zostać doszczętnie zniszczone. Bardzo słabe i nietrwałe efekty przynoszą również kosztowne zawieszki zapachowe lub samo wkładanie lawendy do zaatakowanej przez mole szafki. Nasi Klienci najczęściej opisują wszystkie te metody słowami „wątpliwe” i „bardzo mało skuteczne”.

Poznałeś już kilka domowych sposobów na zwalczanie moli. Jeśli jednak chcesz naprawdę rozwiązać problem, działać skutecznie i rozsądnie, nie marnuj pieniędzy na coś, co nie daje Ci 100% gwarancji.

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub poprzez formularz internetowy i zdecyduj, kiedy mamy się u Ciebie pojawić, by uwolnić Twój dom od moli!

Polecają nas

DDD Kraków