Skuteczne usuwanie much

Posiadamy wszelkie uprawnienia i doświadczenie niezbędne do skutecznego przeprowadzenia usług, na które dajemy gwarancję!

Dlaczego my?

W trosce o dobro naszych Klientów oraz z dbałości o ich satysfakcję, stawiamy sobie wysokie wymagania. Wiemy czego od nas oczekujesz – uczciwości, dokładności i zaangażowania ponad miarę. Jak nikt inny, zasługujesz na wyjątkowe traktowanie. Dlatego nasi specjaliści dołożą wszelkich starań, aby skutecznie rozwiązać Twój problem. Jesteśmy dumni z miana lidera, jakie przypisuje się nam na polskim rynku usług DDD. To jednocześnie zobowiązuje nas do świadczenia usług najwyższej jakości i niecodziennej dbałości o ich wykonanie. My możemy Ci to zagwarantować, ponieważ nasi pracownicy to najlepsi z najlepszych, dla których każde nowe wyzwanie staje się czymś więcej niż tylko kolejnym zleceniem. Naszym priorytetem jest Twoje zadowolenie i najwyższa jakość usług, dlatego nie spotkasz u nas środków niskiej jakości lub nieprofesjonalnych urządzeń. Dezynfeusz to nie tylko firma – to marka, która oznacza fachowość i rzetelność w połączeniu z atrakcyjną ceną. Jeśli oczekujesz profesjonalnego rozwiązania przykrego problemu, wybierz rozsądnie i oddaj sprawę w ręce najlepszych specjalistów. A zatem, po co tracić więcej czasu? Zadzwoń do nas i opowiedz o swoim problemie!

Korzyści z usług

Nic nie sprawia nam większej radości niż uśmiech i zadowolenie na twarzy naszego Klienta. Radość ta pogłębia się, gdy Klienci podkreślają, że dopiero dzięki nam, pozbyli się uporczywego problemu, który nieustannie spędzał im sen z powiek. Są zaskoczeni, że tak szybko i sprawnie uporaliśmy się z ich kłopotem i bardzo cenią nasz profesjonalizm. Tak właśnie działamy – w oparciu o najwyższą jakość usług i Twoje oczekiwania. Dezynfeusz to firma przyjazna Klientowi – jesteśmy otwarci na Twoje potrzeby i uwagi. Dopasowujemy się do Twoich potrzeb i oczekiwań. Przyjeżdżamy we wskazanym przez Ciebie czasie i przedstawiamy dokładny plan działania, po to, abyś miał pełną kontrolę i wiedzę na temat przeprowadzanych prac. Słusznie określa się nas liderami, ponieważ wszystkie nasze usługi wykonujemy przy użyciu najwyższej jakości środków i urządzeń oraz wyjątkowo dbamy o bezpieczeństwo i higienę pracy. Nie bez powodu Klienci obdarzają nas swoim zaufaniem i chętnie powierzają nam swoje problemy. Czy Ty także chcesz pozbyć się swojego przykrego problemu i do nich dołączyć?

Gwarancja usług

Naszym priorytetem jest Twoja satysfakcja z naszej pracy. Szanujemy Cię i dając temu wyraz, wykonujemy swoje zadania z niebywałą uczciwością, starannością, rzetelnością i profesjonalizmem. Gwarancja stuprocentowej satysfakcji stanowi realny dowód na to, że warto nas wybrać. Nie jesteśmy gołosłowni – tysiące pozytywnych opinii naszych Klientów to jednocześnie nasze najpiękniejsze świadectwo. Zdecydowaliśmy, że będziemy dążyć do najwyższej jakości swoich usług i że to właśnie my będziemy liderami w branży usług DDD. Dlatego pragniemy zaoferować Ci nasze usługi w trosce o to, abyś wybierał to co najlepsze i najskuteczniejsze… Aby w końcu uwolnić Cię od przykrych kłopotów i przywrócić radość z przebywania w najbliższym Ci otoczeniu! Postaw nam wyzwanie i sprawdź nas!

Opinie klientów

dezynfeusz-krakow-opinie-ikona

Andrzej

Dziękuję za naprawdę szybkie i profesjonalne rozwiązanie mojego kłopotu. Nie spodziewałem się, że będę aż tak zadowolony!

dezynfeusz-krakow-opinie-ikona

Beata

Już kilka firm próbowało pozbyć się uciążliwego robactwa z mojego pensjonatu, ale bezskutecznie. Dopiero Dezynfeusz poradził sobie z niechcianymi gośćmi i rozwiązał mój problem. Gorąco polecam!

dezynfeusz-krakow-opinie-ikona

Jerzy

Szybko, sprawnie i bardzo profesjonalnie. Tak właśnie działa Dezynfeusz, dodatkowo łącząc bogatą ofertę usług z atrakcyjną ceną. Takich firm potrzeba na polskim rynku!

Skuteczne usuwanie much

Denerwują Cię ich odgłosy, a nawet sama obecność? Dobrze trafiłeś! Specjaliści Dezynfeusza opowiadają o tym, jakie są sposoby na pozbycie się much i zaznaczają, że mimo wszystko, żadna z tych metod nie równa się z profesjonalną dezynsekcją! Przekonaj się dlaczego.

Tak jak w obronie przed komarami, możesz po prostu zamontować w swoich oknach moskitiery. Ich włókna są ze sobą gęsto splecione, dzięki czemu muchy nie powinny przez nie przelecieć. Wymaga to od Ciebie jednak sporego wysiłku i cierpliwości, ponieważ montaż nie zawsze jest łatwy i pochłania trochę czasu. Możliwe, że będziesz musiał także zaopatrzyć się w metr i nożyczki, ponieważ okna mają różne wymiary i Ty sam musisz dopasować powierzchnię materiału do gabarytów Twoich okien. Jest to dla niektórych dosyć problematyczne i kłopotliwe. Możesz też zamówić specjalna firmę, która wykona to za Ciebie. Jednak to będzie duży wydatek… Pamiętaj: jeśli muchy nie wlecą oknem, to zrobią to drzwiami. Dlatego można powiedzieć, że korzystanie z tej metody uchroni Twoje okna przed inwazją much, ale nie uchroni Ciebie…

Zdecydowanie najmniej przyjemnym, ale najbardziej popularnym sposobem na walkę z muchami jest wykorzystanie lepów. Ich cena nie jest wysoka, a aplikacja teoretycznie dosyć łatwa. Należy rozwiesić lepy najlepiej na powierzchni sufitu i cierpliwie czekać, aż owad upodoba sobie właśnie to miejsce, aby usiąść. Metoda ta posiada dwie główne wady: jest to naprawdę obrzydzający i nieestetyczny widok. Po drugie owady, które wyczują zapach kleju pokrywającego lep, niekoniecznie zechcą na nim usiąść. Dlatego skuteczność lepów jest niska.

Jeśli uważasz, że to nie dla Ciebie, możesz także rozpocząć hodowanie bazylii, mięty lub lawendy. Właściwości zapachowe tych roślin odstraszają owady i sprawiają, że muchy niechętnie zbliżą się do Twoich okien. Jednak metoda ta działa jedynie miejscowo i nie do końca skutecznie.

Powszechnie dostępne są także środki owadobójcze.  Otrzymasz preparat i słowne gwarancje sprzedawcy. Forma i sposób aplikacji preparatów są różne. Jedne z nich należy rozsypać na parapetach, a z kolei inne mają postać farby, którą należy pomalować ramy okien i drzwi. Jednak musisz bardzo uważać! Substancje zawarte w tych preparatach mogą mieć toksyczny zapach i być żrące dla lakieru! W efekcie czego, możesz zniszczyć swoje okna i narazić się na niepotrzebne koszty!

Istnieje także jeszcze jedno skuteczne i trwałe rozwiązanie problemu much – dezynsekcja! Zabieg ten – wykonywany przez profesjonalistów z załogi Dezynfeusza – wykazuje ogromną skuteczność i przynosi doskonałe efekty. Pozwala na uwolnienie się od obecności tych owadów w szybki i bezpieczny sposób. Jest objęty gwarancją 100% satysfakcji! A więc masz pewność, że ta niewielka kwota, którą przeznaczysz zostanie zamieniona w profesjonalną i rzetelną usługę. Nie będziesz musiał opierać się na gołosłownych gwarancjach sprzedawców i martwić ciągłą obecnością owadów. Nasi eksperci posiadają bogate doświadczenie, specjalistyczną wiedzę i dostęp do najlepszych preparatów. To z całą pewnością pozwoli Ci na rozwiązanie problemu much raz na zawsze!

Jeśli chcesz pozbyć się much z Twojego otoczenia, skontaktuj się z nami! Dzięki temu zaoszczędzisz swój czas i pieniądze!

Polecają nas

DDD Kraków