Skuteczne usuwanie pluskwy domowej

Posiadamy wszelkie uprawnienia i doświadczenie niezbędne do skutecznego przeprowadzenia usług, na które dajemy gwarancję!

Dlaczego my?

W trosce o dobro naszych Klientów oraz z dbałości o ich satysfakcję, stawiamy sobie wysokie wymagania. Wiemy czego od nas oczekujesz – uczciwości, dokładności i zaangażowania ponad miarę. Jak nikt inny, zasługujesz na wyjątkowe traktowanie. Dlatego nasi specjaliści dołożą wszelkich starań, aby skutecznie rozwiązać Twój problem. Jesteśmy dumni z miana lidera, jakie przypisuje się nam na polskim rynku usług DDD. To jednocześnie zobowiązuje nas do świadczenia usług najwyższej jakości i niecodziennej dbałości o ich wykonanie. My możemy Ci to zagwarantować, ponieważ nasi pracownicy to najlepsi z najlepszych, dla których każde nowe wyzwanie staje się czymś więcej niż tylko kolejnym zleceniem. Naszym priorytetem jest Twoje zadowolenie i najwyższa jakość usług, dlatego nie spotkasz u nas środków niskiej jakości lub nieprofesjonalnych urządzeń. Dezynfeusz to nie tylko firma – to marka, która oznacza fachowość i rzetelność w połączeniu z atrakcyjną ceną. Jeśli oczekujesz profesjonalnego rozwiązania przykrego problemu, wybierz rozsądnie i oddaj sprawę w ręce najlepszych specjalistów. A zatem, po co tracić więcej czasu? Zadzwoń do nas i opowiedz o swoim problemie!

Korzyści z usług

Nic nie sprawia nam większej radości niż uśmiech i zadowolenie na twarzy naszego Klienta. Radość ta pogłębia się, gdy Klienci podkreślają, że dopiero dzięki nam, pozbyli się uporczywego problemu, który nieustannie spędzał im sen z powiek. Są zaskoczeni, że tak szybko i sprawnie uporaliśmy się z ich kłopotem i bardzo cenią nasz profesjonalizm. Tak właśnie działamy – w oparciu o najwyższą jakość usług i Twoje oczekiwania. Dezynfeusz to firma przyjazna Klientowi – jesteśmy otwarci na Twoje potrzeby i uwagi. Dopasowujemy się do Twoich potrzeb i oczekiwań. Przyjeżdżamy we wskazanym przez Ciebie czasie i przedstawiamy dokładny plan działania, po to, abyś miał pełną kontrolę i wiedzę na temat przeprowadzanych prac. Słusznie określa się nas liderami, ponieważ wszystkie nasze usługi wykonujemy przy użyciu najwyższej jakości środków i urządzeń oraz wyjątkowo dbamy o bezpieczeństwo i higienę pracy. Nie bez powodu Klienci obdarzają nas swoim zaufaniem i chętnie powierzają nam swoje problemy. Czy Ty także chcesz pozbyć się swojego przykrego problemu i do nich dołączyć?

Gwarancja usług

Naszym priorytetem jest Twoja satysfakcja z naszej pracy. Szanujemy Cię i dając temu wyraz, wykonujemy swoje zadania z niebywałą uczciwością, starannością, rzetelnością i profesjonalizmem. Gwarancja stuprocentowej satysfakcji stanowi realny dowód na to, że warto nas wybrać. Nie jesteśmy gołosłowni – tysiące pozytywnych opinii naszych Klientów to jednocześnie nasze najpiękniejsze świadectwo. Zdecydowaliśmy, że będziemy dążyć do najwyższej jakości swoich usług i że to właśnie my będziemy liderami w branży usług DDD. Dlatego pragniemy zaoferować Ci nasze usługi w trosce o to, abyś wybierał to co najlepsze i najskuteczniejsze… Aby w końcu uwolnić Cię od przykrych kłopotów i przywrócić radość z przebywania w najbliższym Ci otoczeniu! Postaw nam wyzwanie i sprawdź nas!

Opinie klientów

dezynfeusz-krakow-opinie-ikona

Andrzej

Dziękuję za naprawdę szybkie i profesjonalne rozwiązanie mojego kłopotu. Nie spodziewałem się, że będę aż tak zadowolony!

dezynfeusz-krakow-opinie-ikona

Beata

Już kilka firm próbowało pozbyć się uciążliwego robactwa z mojego pensjonatu, ale bezskutecznie. Dopiero Dezynfeusz poradził sobie z niechcianymi gośćmi i rozwiązał mój problem. Gorąco polecam!

dezynfeusz-krakow-opinie-ikona

Jerzy

Szybko, sprawnie i bardzo profesjonalnie. Tak właśnie działa Dezynfeusz, dodatkowo łącząc bogatą ofertę usług z atrakcyjną ceną. Takich firm potrzeba na polskim rynku!

Skuteczne usuwanie pluskwy domowej

Walka z pluskwami to nie zabawa. Potrafią przetrwać w uśpieniu nawet do roku czasu! To sprawia, że ich definitywne pozbycie się to prawdziwy kłopot. Dlatego oznak ich obecności nie należy lekceważyć!

Gdy zorientujesz się, że na Twoim ciele – najczęściej wokół talii – pojawiły się białe pręgi lub, że w Twojej pościeli pojawiły się czerwone plamy krwi, to wyraźny sygnał, że inwazja pluskiew właśnie się rozpoczęła. Z całą pewnością zauważysz także same owady. Ich ciała mają podłużny kształt, czerwoną barwę oraz długość około 4 mm.

Pluskwy to pasożyty, które doskonale czują się na ludzkim ciele. Żywią się krwią. Jednak nie poczujesz ich ukąszeń. Wstrzykują specjalną substancję znieczulającą, dzięki czemu nie odczuwamy bólu ugryzienia. Pozostawią na Twoim ciele jednak białe pręgi, a na pościeli ślady krwi. To znak, że trzeba działać szybko i skutecznie!

OD RAZU  POWIERZ PROBLEM  SPECJALISTOM !

Pluskwy mogą schować się naprawdę wszędzie. W najmniejszych szczelinach materaca, wewnątrz pościeli, w komodach, w ubraniach, pod meblami a nawet za ramką obrazu! Dlatego, chcąc się ich pozbyć trzeba być naprawdę dokładnym. Całe zadanie należy zacząć od zamówienia ekipy DDD. W ten sposób dobrze wykorzystasz i tak krótki czas oczekiwania na specjalistów Dezynfeusza. Dopiero potem postraj się zlokalizować ich miejsce pobytu i składania jaj. Owady te żyją bardzo blisko żywiciela, a więc najprawdopodobniej będzie to Twoja sypialnia i wszystkie te przedmioty, które Cię na co dzień otaczają.

Szczelnie zatkaj wszelkie dziury i szczeliny, którymi pluskwy mogły przedostać się do Twojego domu. Używając cienkiej końcówki odkurzacza, dokładnie oczyść swoje pomieszczenia. Pamiętaj o wszystkich zakamarkach – tych pod łóżkiem i za meblami.
Nie wyrzucaj swoich mebli ani materaca! Na forach internetowych często spotyka się właśnie takie porady pseudofachowców. Narazisz się w ten sposób na niepotrzebne koszty i nie usuniesz w ten sposób owadów! Wystarczy, że na czas oczekiwania na ekspertów Dezynfeusza, szczelnie owiniesz te przedmioty folią. To nie potrwa długo, a w ten sposób uniemożliwisz owadom ucieczkę i rozprzestrzenianie się. Dokładnie wyszczotkuj dywany. Możesz także skorzystać z urządzenia czyszczącego parą, jeśli takie posiadasz.

Pamiętaj, że te metody nie są w 100% skuteczne i nie zapobiegają rozmnażaniu się owadów, ponieważ zawsze zostanie choćby jeden z nich, który złoży kolejne jaja! Dlatego, możesz je stosować tylko pod warunkiem, że już zatelefonowałeś po specjalistów!

Pracownicy Dezynfeusza skutecznie i profesjonalnie rozwiążą problem pluskiew w Twoim domu, wykonując dezynsekcję. To oczywiste, że nie należy zwlekać z zatelefonowaniem do nas w tej sprawie. Jesteśmy życzliwi i rozumiemy, jak przykry i trudny problem stanowią właśnie te owady. Wybierając Dezynfeusza, zyskujesz pewność, że pluskwy zostaną usunięte raz na zawsze oraz gwarancję 100% satysfakcji! Dodatkowo nie musisz obawiać się o to, że sąsiedzi dowiedzą o się o Twoim problemie. Dezynfeusz zachowuje pełną dyskrecję! Nasi eksperci poruszają się nieoznakowanym pojazdem i w niczym niewyróżniającej się odzieży. Specjalistyczne ubrania oraz profesjonalne urządzenia wyjmują dopiero bezpośrednio przed dezynsekowaniem. Sam widzisz, że to naprawdę rozsądny i dobry wybór.

Zaufało nam już tysiące Klientów, którzy mieli taki sam problem jak Twój. Pomogliśmy im i pomożemy także Tobie! Skontaktuj się z nami!

Polecają nas

DDD Kraków