Skuteczne zwalczanie pcheł

Posiadamy wszelkie uprawnienia i doświadczenie niezbędne do skutecznego przeprowadzenia usług, na które dajemy gwarancję!

Dane firmy - Kraków:

Usuwanie Pluskiew i DDD s.c.
Zamknięta 10/1.5, 30-554 Kraków

NIP: 6793279849

REGON: 526498524

12-300-23-12kontakt@dddkrakow.pl

Dlaczego my?

W trosce o dobro naszych Klientów oraz z dbałości o ich satysfakcję, stawiamy sobie wysokie wymagania. Wiemy czego od nas oczekujesz – uczciwości, dokładności i zaangażowania ponad miarę. Jak nikt inny, zasługujesz na wyjątkowe traktowanie. Dlatego nasi specjaliści dołożą wszelkich starań, aby skutecznie rozwiązać Twój problem. Jesteśmy dumni z miana lidera, jakie przypisuje się nam na polskim rynku usług DDD. To jednocześnie zobowiązuje nas do świadczenia usług najwyższej jakości i niecodziennej dbałości o ich wykonanie. My możemy Ci to zagwarantować, ponieważ nasi pracownicy to najlepsi z najlepszych, dla których każde nowe wyzwanie staje się czymś więcej niż tylko kolejnym zleceniem. Naszym priorytetem jest Twoje zadowolenie i najwyższa jakość usług, dlatego nie spotkasz u nas środków niskiej jakości lub nieprofesjonalnych urządzeń. Dezynfeusz to nie tylko firma – to marka, która oznacza fachowość i rzetelność w połączeniu z atrakcyjną ceną. Jeśli oczekujesz profesjonalnego rozwiązania przykrego problemu, wybierz rozsądnie i oddaj sprawę w ręce najlepszych specjalistów. A zatem, po co tracić więcej czasu? Zadzwoń do nas i opowiedz o swoim problemie!

Korzyści z usług

Nic nie sprawia nam większej radości niż uśmiech i zadowolenie na twarzy naszego Klienta. Radość ta pogłębia się, gdy Klienci podkreślają, że dopiero dzięki nam, pozbyli się uporczywego problemu, który nieustannie spędzał im sen z powiek. Są zaskoczeni, że tak szybko i sprawnie uporaliśmy się z ich kłopotem i bardzo cenią nasz profesjonalizm. Tak właśnie działamy – w oparciu o najwyższą jakość usług i Twoje oczekiwania. Dezynfeusz to firma przyjazna Klientowi – jesteśmy otwarci na Twoje potrzeby i uwagi. Dopasowujemy się do Twoich potrzeb i oczekiwań. Przyjeżdżamy we wskazanym przez Ciebie czasie i przedstawiamy dokładny plan działania, po to, abyś miał pełną kontrolę i wiedzę na temat przeprowadzanych prac. Słusznie określa się nas liderami, ponieważ wszystkie nasze usługi wykonujemy przy użyciu najwyższej jakości środków i urządzeń oraz wyjątkowo dbamy o bezpieczeństwo i higienę pracy. Nie bez powodu Klienci obdarzają nas swoim zaufaniem i chętnie powierzają nam swoje problemy. Czy Ty także chcesz pozbyć się swojego przykrego problemu i do nich dołączyć?

Gwarancja usług

Naszym priorytetem jest Twoja satysfakcja z naszej pracy. Szanujemy Cię i dając temu wyraz, wykonujemy swoje zadania z niebywałą uczciwością, starannością, rzetelnością i profesjonalizmem. Gwarancja stuprocentowej satysfakcji stanowi realny dowód na to, że warto nas wybrać. Nie jesteśmy gołosłowni – tysiące pozytywnych opinii naszych Klientów to jednocześnie nasze najpiękniejsze świadectwo. Zdecydowaliśmy, że będziemy dążyć do najwyższej jakości swoich usług i że to właśnie my będziemy liderami w branży usług DDD. Dlatego pragniemy zaoferować Ci nasze usługi w trosce o to, abyś wybierał to co najlepsze i najskuteczniejsze… Aby w końcu uwolnić Cię od przykrych kłopotów i przywrócić radość z przebywania w najbliższym Ci otoczeniu! Postaw nam wyzwanie i sprawdź nas!

Opinie klientów

dezynfeusz-krakow-opinie-ikona

Andrzej

Dziękuję za naprawdę szybkie i profesjonalne rozwiązanie mojego kłopotu. Nie spodziewałem się, że będę aż tak zadowolony!

dezynfeusz-krakow-opinie-ikona

Beata

Już kilka firm próbowało pozbyć się uciążliwego robactwa z mojego pensjonatu, ale bezskutecznie. Dopiero Dezynfeusz poradził sobie z niechcianymi gośćmi i rozwiązał mój problem. Gorąco polecam!

dezynfeusz-krakow-opinie-ikona

Jerzy

Szybko, sprawnie i bardzo profesjonalnie. Tak właśnie działa Dezynfeusz, dodatkowo łącząc bogatą ofertę usług z atrakcyjną ceną. Takich firm potrzeba na polskim rynku!

Skuteczne zwalczanie pcheł

Jeśli wydaje Ci się, że pchły to jedynie symbol zamierzchłych czasów, to niestety musimy Cię zmartwić… Pchły występują także i dzisiaj. Najczęściej ich nosicielami są zwierzęta, choć nieraz zdarzają się przypadki odkrycia pcheł ludzkich.

Kto jest w grupie podwyższonego ryzyka?

Wyczuleni na obecność pcheł powinni być przede wszystkim właściciele zwierząt – zarówno tych hodowlanych, jak i pupili domowych. Już samo wyprowadzanie psa na spacer może udaremnić nasz cały wcześniejszy wysiłek włożony po to, by zadbać o jego higienę. Wyjątkową czujnością powinni wykazać się także opiekunowie wszelkich placówek, w których cały czas przebywają ludzie. Są to przede wszystkim dyrektorzy przedszkoli, szkół, restauracji, hoteli, schronisk, przychodni i szpitali. Panująca tam ciągła wymiana ludzi, stwarza poważne ryzyko rozwoju insektów.

Należy pamiętać także, że do zwalczania pcheł nie wystarczy dbanie o własną higienę oraz czystość pomieszczeń. Jeśli pchły już się pojawią, to jedynym skutecznym rozwiązaniem jest profesjonalna dezynsekcja. Dezynsekcja oferowana przez naszą firmę przynosi doskonałe efekty i jest objęta gwarancją 100% satysfakcji! Dlatego nasi Klienci mają całkowitą pewność, że ich zlecenie zostanie wykonane fachowo i dokładnie. Wybierając do tego zadania ekspertów Dezynfeusza, zyskujesz nie tylko pewność i bezpieczeństwo, ale także gwarantowaną dyskrecję! Twoi sąsiedzi nie muszą wiedzieć o tym, jaki masz problem i rozumiemy, że może to być dla Ciebie krępujące. Jednak możesz porzucić te obawy, ponieważ nasi specjaliści poruszają się nieoznakowanym pojazdem, a specjalistyczną odzież ubierają dopiero bezpośrednio przed zabiegiem.

To nie koniec bonusów, jakie zyskujesz dzięki współpracy z nami! Czy wiedziałeś, że nasi pracownicy to najlepsi specjaliści w kraju, pochodzący z różnych części Polski? Ich wieloletnie doświadczenie i ogromna wiedza z całą pewnością przydadzą Ci się do zwalczania pcheł. Zatem pomyśl rozsądnie i nie zastanawiaj się dłużej – jak najszybciej poinformuj nas o swoim problemie!

Jeśli doskwiera Ci zmartwienie z powodu pcheł w Twoim otoczeniu lub wiesz, że taki problem mają Twoi znajomi, koniecznie zapisz nasz numer! Pamiętaj, że w takich sytuacjach nie wolno czekać! Skontaktuj się z naszymi ekspertami jak najszybciej i pozbądź się przykrego zmartwienia już dzisiaj!

Dane firmy - Kraków:

Usuwanie Pluskiew i DDD s.c.
Zamknięta 10/1.5, 30-554 Kraków

NIP: 6793279849

REGON: 526498524

12-300-23-12kontakt@dddkrakow.pl

DDD Kraków