Skuteczne usuwanie pszczół

Posiadamy wszelkie uprawnienia i doświadczenie niezbędne do skutecznego przeprowadzenia usług, na które dajemy gwarancję!

Dane firmy - Kraków:

Usuwanie Pluskiew i DDD s.c.
Zamknięta 10/1.5, 30-554 Kraków

NIP: 6793279849

REGON: 526498524

12-300-23-12kontakt@dddkrakow.pl

Dlaczego my?

W trosce o dobro naszych Klientów oraz z dbałości o ich satysfakcję, stawiamy sobie wysokie wymagania. Wiemy czego od nas oczekujesz – uczciwości, dokładności i zaangażowania ponad miarę. Jak nikt inny, zasługujesz na wyjątkowe traktowanie. Dlatego nasi specjaliści dołożą wszelkich starań, aby skutecznie rozwiązać Twój problem. Jesteśmy dumni z miana lidera, jakie przypisuje się nam na polskim rynku usług DDD. To jednocześnie zobowiązuje nas do świadczenia usług najwyższej jakości i niecodziennej dbałości o ich wykonanie. My możemy Ci to zagwarantować, ponieważ nasi pracownicy to najlepsi z najlepszych, dla których każde nowe wyzwanie staje się czymś więcej niż tylko kolejnym zleceniem. Naszym priorytetem jest Twoje zadowolenie i najwyższa jakość usług, dlatego nie spotkasz u nas środków niskiej jakości lub nieprofesjonalnych urządzeń. Dezynfeusz to nie tylko firma – to marka, która oznacza fachowość i rzetelność w połączeniu z atrakcyjną ceną. Jeśli oczekujesz profesjonalnego rozwiązania przykrego problemu, wybierz rozsądnie i oddaj sprawę w ręce najlepszych specjalistów. A zatem, po co tracić więcej czasu? Zadzwoń do nas i opowiedz o swoim problemie!

Korzyści z usług

Nic nie sprawia nam większej radości niż uśmiech i zadowolenie na twarzy naszego Klienta. Radość ta pogłębia się, gdy Klienci podkreślają, że dopiero dzięki nam, pozbyli się uporczywego problemu, który nieustannie spędzał im sen z powiek. Są zaskoczeni, że tak szybko i sprawnie uporaliśmy się z ich kłopotem i bardzo cenią nasz profesjonalizm. Tak właśnie działamy – w oparciu o najwyższą jakość usług i Twoje oczekiwania. Dezynfeusz to firma przyjazna Klientowi – jesteśmy otwarci na Twoje potrzeby i uwagi. Dopasowujemy się do Twoich potrzeb i oczekiwań. Przyjeżdżamy we wskazanym przez Ciebie czasie i przedstawiamy dokładny plan działania, po to, abyś miał pełną kontrolę i wiedzę na temat przeprowadzanych prac. Słusznie określa się nas liderami, ponieważ wszystkie nasze usługi wykonujemy przy użyciu najwyższej jakości środków i urządzeń oraz wyjątkowo dbamy o bezpieczeństwo i higienę pracy. Nie bez powodu Klienci obdarzają nas swoim zaufaniem i chętnie powierzają nam swoje problemy. Czy Ty także chcesz pozbyć się swojego przykrego problemu i do nich dołączyć?

Gwarancja usług

Naszym priorytetem jest Twoja satysfakcja z naszej pracy. Szanujemy Cię i dając temu wyraz, wykonujemy swoje zadania z niebywałą uczciwością, starannością, rzetelnością i profesjonalizmem. Gwarancja stuprocentowej satysfakcji stanowi realny dowód na to, że warto nas wybrać. Nie jesteśmy gołosłowni – tysiące pozytywnych opinii naszych Klientów to jednocześnie nasze najpiękniejsze świadectwo. Zdecydowaliśmy, że będziemy dążyć do najwyższej jakości swoich usług i że to właśnie my będziemy liderami w branży usług DDD. Dlatego pragniemy zaoferować Ci nasze usługi w trosce o to, abyś wybierał to co najlepsze i najskuteczniejsze… Aby w końcu uwolnić Cię od przykrych kłopotów i przywrócić radość z przebywania w najbliższym Ci otoczeniu! Postaw nam wyzwanie i sprawdź nas!

Opinie klientów

dezynfeusz-krakow-opinie-ikona

Andrzej

Dziękuję za naprawdę szybkie i profesjonalne rozwiązanie mojego kłopotu. Nie spodziewałem się, że będę aż tak zadowolony!

dezynfeusz-krakow-opinie-ikona

Beata

Już kilka firm próbowało pozbyć się uciążliwego robactwa z mojego pensjonatu, ale bezskutecznie. Dopiero Dezynfeusz poradził sobie z niechcianymi gośćmi i rozwiązał mój problem. Gorąco polecam!

dezynfeusz-krakow-opinie-ikona

Jerzy

Szybko, sprawnie i bardzo profesjonalnie. Tak właśnie działa Dezynfeusz, dodatkowo łącząc bogatą ofertę usług z atrakcyjną ceną. Takich firm potrzeba na polskim rynku!

Skuteczne usuwanie pszczół

Niejednokrotnie słyszymy: „dopóki nie będziesz jej drażnił, to pszczoła nic Ci nie zrobi”. Takie stwierdzenia tylko na pozór wyglądają rozsądnie, ponieważ ich autorzy zapominają o jednej ważnej kwestii: owady nie postępują rozsądnie w takim znaczeniu, w jakim postępują ludzie. Pszczoła może uznać samą Twoją obecność za niebezpieczeństwo i zaatakować bez powodu, uznając właśnie to za rozsądne.

Jednak nie można odmówić słuszności stwierdzeniu, ze pszczoły to bardzo pożyteczne owady. Zapylają kwiaty i drzewa owocowe, które dzięki nim rodzą wspaniałe owoce. Dlatego w żadnym wypadku nie wolno pszczół niszczyć lub zabijać!

Co jednak w sytuacji, gdy pszczoły zadomowiły się zbyt blisko i stwarzają dla nas realne zagrożenie? Wtedy trzeba działać szybko, zdecydowanie i mądrze.

Aby w ogóle móc zbliżać się do gniazda pszczół, należy zaopatrzyć się w odpowiedni ubiór : kosztowny skafander z certyfikatem jakości; zakrywający całą twarz i szyję kapelusz oraz wysokie, solidnie przylegające do ciała buty. Należy bezwzględnie pamiętać o przeprowadzeniu testów alergologicznych!  Osoby, które będą nam towarzyszyły lub choćby obserwowały z daleka, powinny doskonale znać zasady udzielania pierwszej pomocy i być na to przygotowanym. Jad pszczeli może doprowadzić nawet do uduszenia!

Dodatkowo, specjaliści Dezynfeusza podpowiadają: wszelkie próby niszczenia, zrzucania, oblewania wrzątkiem lub potraktowania dymem pszczelego gniazda to zły pomysł. Takie postępowanie nie rozwiąże problemu, a jedynie go nasili. Wtedy możemy liczyć się z mobilizacją wszystkich sił i zwartym atakiem całej pszczelej rodziny.

 Jeśli jednak wydaje Ci się, że te amatorskie próby pozbycia się pszczół wymagają zbyt dużego wysiłku, dużego nakładu pieniędzy i są naprawdę niebezpieczne, to masz rację! Bo w tym przypadku chęci i odwaga to nie wszystko, liczy się rozsądek i wiedza!

Dla wszystkich tych, którzy borykają się z problemem obecności pszczół w ich otoczeniu: profesjonalna ekipa DDD szybko, łatwo, skutecznie i bezpiecznie rozwiąże ten kłopot! Jest to najlepsze wyjście, które nie wiąże się dla Ciebie i Twoich bliskich z żadnym ryzykiem ani wysokimi kosztami. W ten sposób, ocalisz swoje bezpieczeństwo i nie wyrządzisz krzywdy tym pożytecznym owadom, a dodatkowy bonus – w postaci gwarancji 100% satysfakcji – pozwoli Ci na nowo cieszyć się spokojem i własnym komfortem.

Wykazałeś się dużym rozsądkiem i odpowiedzialnością, szukając już samego sposobu na usunięcie gniazda pszczół. Dlatego teraz, wykorzystaj to, że trafiłeś na najlepszych w kraju profesjonalistów i rozwiąż swój problem fachowo i skutecznie!

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub poprzez formularz kontaktowy, a my udzielimy Ci wszelkich informacji i opowiemy o szczegółach!

Dane firmy - Kraków:

Usuwanie Pluskiew i DDD s.c.
Zamknięta 10/1.5, 30-554 Kraków

NIP: 6793279849

REGON: 526498524

12-300-23-12kontakt@dddkrakow.pl

DDD Kraków